Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

РЕГЛАМЕНТ ЧЕМПІОНАТУ ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2015 РОКУ

РЕГЛАМЕНТ ЧЕМПІОНАТУ

ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2015 РОКУ

 Стаття 1. Мета і завдання

1.1. Районні змагання з футболу проводяться з метою:

- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в районі;

- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;

- виявлення здібної молоді;

- виявлення чемпіона та призерів Чемпіонату району (далі – Чемпіонату).

 

 

Стаття 2. Керівництво змаганнями

2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Чемпіонату здійснює Федерація футболу Луцького району (далі – ФФЛР) при сприянні Федерації футболу Волині (далі – ФФВ), відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації та районної організації ВФСТ «Колос».

2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань ФФЛР, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.

 

Стаття 3. Учасники змагань

3.1. До участі в Чемпіонаті допускаються команди, які входять в структуру Федерації футболу Луцького району.

3.2. У Чемпіонаті беруть участь команди, укомплектовані гравцями, не молодшими 2000 р.н., які народилися (за наявності відповідного документу) та/або проживають (зареєстровані) на території Луцького району.

3.3. Участь у Чемпіонаті гравців, які мають статус «футболіст-професіонал», не дозволяється.

3.3.1. Якщо в період проведення Чемпіонату буде виявлено участь гравця, який мав статус «футболіст-професіонал», команді, за яку заявлений даний гравець буде зарахована технічна поразка 0:3 у всіх матчах, де він приймав участь. При цьому на команду, яка допустила дане порушення накладається обов’язковий грошовий внесок  500 (п’ятсот) грн. на рахунок ФФЛР за кожен матч.

 

Стаття 4. Заявкові документи. Порядок оформлення документації.

Допуск гравців до змагань.

4.1. Для участі у Чемпіонаті команди зобов’язані надати до Адміністрації ФФЛР не пізніше 21 травня 2015 рокунаступні документи:

-  заявковий лист у віддрукованому вигляді в двох примірниках, завірений керівником команди та печаткою лікаря. У склад команди входить не більше 25 гравців та чотирьох офіційних представників.

 - в обов’язковому порядку надсилається електронний заявковий лист на електронну адресу ФФЛР: ffv.rayon.lutskyi@gmail.com;

- в заявковому листі вказується основний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити виїзні ігри;

- в обов’язковому порядку надається письмова згода гравця на копії документа з фотокарткою, який засвідчує його особу, з текстом:"Даю згоду на заявку у команді _______________для участі в Чемпіонаті Луцького району з футболу 2015 року.  На даний момент я не заявлений за жодну іншу команду району (міста) Волинської області та/або іншої області України (інших країн)- число, підпис"

- без письмової згоди гравець до змагань не допускається та посвідчення учасника не отримує;

- кольорове фото останнього шестимісячного терміну;

- до заявкового листа команди-учасниці обов’язково вноситься поштова та електронна адреси команди, контактні телефони її керівного та тренерського складу.

4.1.1. До заявкового листа команди-учасниці Чемпіонату дозволяється внести не більше п’яти гравців, які проживають (зареєстровані) або народилися не на території Луцького району. При цьому дані гравці набувають статусу «легіонер», та окремо відмічаються в заявковому листі. Одночасно на футбольному полі можуть перебувати не більше трьох легіонерів, якщо дана вимога буде порушена, команді, яка під час гри задіяла у своєму складі більше трьох легіонерів одночасно, зараховуватиметься технічна поразка 0:3 (команді-суперниці - технічна перемога 3:0), якщо обидві команди-учасниці матчу допустять порушення кількісного складу легіонерів - їм обом зараховуватимуться технічні поразки 0:3 та накладатиметься обов’язковий грошовий внесок у розмірі 100 (сто) грн.

4.1.2. У випадку, якщо гравець «легіонер» вилучений з поля, в даній команді на футбольному полі може перебувати не більше двох легіонерів і т.д.

4.1.3. У випадку, якщо під час змагань буде виявлено гравця, який заявлений та приймав участь за дві і більше команди у районних, обласних змаганнях під егідою ФФЛР, ФФВ,ФФУ та/або іншої держави, команді, яка допустила дане порушення, зараховуватиметься технічна поразка з рахунком 0:3 в усіх матчах, у яких приймав участь даний гравець та накладатиметься обов’язковий грошовий внесок у розмірі 200 (двісті) грн. за кожен зіграний матч.

4.1.4. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.

4.2. На основі поданих документів ФФЛР надає кожному гравцеві (згідно заявкового листа команди) «Посвідчення учасника Чемпіонату» (за умови виконання всіх вимог даного Регламенту).

4.2.1. Участь гравців у змаганнях дозволяється виключно за наявності «Посвідчення учасника Чемпіонату».

4.2.2. Гравець, який не має «Посвідчення учасника Чемпіонату», не може бути внесений до рапорту арбітра.

4.2.3. При втраті «Посвідчення учасника Чемпіонату», для отримання дублікату, необхідно сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 30 (тридцять) гривень за кожного гравця на рахунок ФФЛР.

4.3. Керівники команди та гравці несуть повну відповідальність за достовірність наданих документів. У разі подання недостовірних даних на офіційну особу команди (згідно заявкового листа) та/або гравця (згідно заявкового листа та посвідчення учасника) накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.

4.3.1. У випадку виявлення сфальсифікованих документів (місця проживання, місця народження) на гравця в період проведення Чемпіонату команді-учасниці, за яку заявлений даний гравець, зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, в яких цей гравець брав участь. При цьому за дане порушення команда-учасниця сплачує на рахунок ФФЛР обов'язковий грошовий внесок у розмірі 200 (двісті) гривень за кожен матч, у якому брав участь гравець з сфальсифікованими документами.

4.3.2. У випадку виявлення зумисної фальсифікації поданих документів гравцем, даний гравець відстороняється на період від 6 місяців до 1 року та сплачує на рахунок ФФЛР обов'язковий грошовий внесок у розмірі від500 до 1000 (однієї тисячі) гривень.

4.3.3. У випадку виявлення зумисної фальсифікації поданих документів на гравця  офіційним представником команди (згідно заявкового листа), даний офіційний представник відстороняється від здійснення будь-якої діяльності, пов'язаної з футболом, строком від 1 до 3 років, а також сплачує на рахунок ФФЛР обов’язковий грошовий внесок у розмірі від 1000 (тисячі) до 3000 (трьох тисяч) гривень.

4.3.4.  При виявленні футболіста, якого невірно заявлено з вини керівництва команди, даному гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.

4.4. Спірні питання при заявці (дозаявці) гравців вирішуються між представниками зацікавлених команд  за поданням особистої письмової заяви гравця (гравців) до завершення терміну подачі заявкових листів команд-учасниць та погоджуються ФФЛР.

4.5. Команда, яка має борги перед ФФЛР та/або ФФВ, до заявки не допускається.

 

 

Стаття 5. Реєстраційний та трансферний періоди.

Переходи гравців

5.1. Терміни проведення змагань з футболу сезону 2015 р.– з 15 квітня 2015 р. по 5 жовтня 2015 р.

5.2. Реєстраційний період – з 1 березня 2015 р. по 20 травня 2015 р.

5.2.1. Дозаявковий період для випускників ДЮФЗ, зареєстрованих у Єдиній базі ФФУ: з 09 червня 2015 р. по 16 червня 2015 р.

5.3. Трансферний період – з 15 липня 2015 р. по 5 вересня 2015 р.

5.4. Перехід гравця з однієї команди-учасниці в іншу дозволяється виключно в реєстраційний (трансферний) період за умови письмового погодження (наданого в Адміністрацію ФФЛР) керівником команди, з якої переходить даний гравець, та сплати на рахунок ФФЛР 50 (п’ятдесят) грн. командою, в яку переходить даний гравець.

5.4.1. При переході гравця з однієї команди-учасниці в іншу, команда, в яку переходить даний гравець, зобов’язана сплатити компенсацію у розмірі небільше 300 (триста) грн. команді, з якої переходить гравець.

5.5. Гравець може бути одночасно заявлений тільки в одній команді-учасниці районних (міських), обласних змагань Волинської області. Перехід гравця з команди в команду можливий лише один раз.

5.6. Дозволяється дозаявка гравця (-ів) у команди-учасниці Чемпіонату (при умові, що даний гравець (-і) не заявлений за іншу команду-учасницю) в період проведення змагання (за пять турів до закінчення другого кола дозаявка забороняється).  При цьому за кожного дозаявленого гравця після закінчення реєстраційного (трансферного) періоду команда-учасниця сплачує на рахунок ФФЛР 20 (двадцять) грн.

5.6.1. Не дозволяється дозаявка (перехід) гравця в команду, яка має борги перед ФФЛР та/або ФФВ.

5.7. Перехід та/або відзаявка гравця, який має заборгованість перед ФФЛР, не дозволяється. Відсторонений від участі в матчах гравець має право здійснювати перехід з однієї команди-учасниці в іншу. У такому випадку він зобов’язаний відбути залишок санкції у команді, в яку переходить.

 

Стаття 6. Умови проведення змагань

6.1. Чемпіонат проводиться в два етапи.

На першому (груповому) етапі команди шляхом жеребкування поділяються на чотири групи по чотири команди, матчі проходять в два кола, згідно Календаря змагань (на своєму полі та на полі суперника).

На другому етапі команди розділяються на Вищу лігу (команди, які на першому етапі посіли 1 та 2 місця в своїх підгрупах) та Першу лігу (команди, які на першому етапі посіли 3 та 4 місця в своїх підгрупах). При цьому, командам, які грали між собою в першому (груповому) етапі зараховуються результати ігор між ними в другому етапі.

Тривалість гри: 2 тайми по 45 хв. Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних у Календарі змагань першими.

6.1.1. Календар другого кола Чемпіонату є повторенням Календаря першого кола, при цьому змінюються господарі поля.

6.2. Часовий проміжок між двома офіційними матчами команди повинен складати не менше 2 (двох) календарних днів.

6.3. Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 1 годину до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд та арбітра матчу. Перед матчем гравці команд повинні обмінятись рукостисканням.

6.4. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.

6.5. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в рапорт арбітра, не мають права брати участь в даній грі.

6.6. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 30 хв. до початку гри і представити арбітру заявковий лист та посвідчення.

6.7. Команди, які приймають участь у Чемпіонаті, зобов’язані мати  не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу (за умови виходу гостьової команди на поле у формі згідно заявкового листа).

6.8. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому, під яким даний гравець зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером. Відповідальність за це покладається на офіційних представників команд та арбітра матчу.

6.9. Команда-господар матчу зобов’язана надати не менше двох ігрових м’ячів. Якщо представники команди суперниці можуть надати ігрові м’ячі кращої якості, тоді пріоритет при виборі м’яча залишається за арбітромматчу.

6.10. У випадку запізнення виходу на футбольне поле однієї з команд до 40 хв. після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, гра відбувається та команда, яка допустила дане порушення, сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 50 (п’ятдесят) грн. команді-суперниці. У випадку, якщо одна з команд запізнилася з виходом на футбольне поле більше, ніж на 40 хв. після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) та накладається обов’язковий грошовий внесок 100 (сто) грн. (оплата – на рахунок ФФЛР).

6.11. У випадку, якщо команда взагалі не прибула на календарну гру, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці технічна перемога 3:0), накладається обов’язковий грошовий внесок 200 (двісті) грн. на рахунок ФФЛР та додатково знімається одне очко із загального заліку.

6.11.1. У разі, якщо команда повторно не прибула на календарну гру, дана команда знімається з розіграшу Чемпіонату та сплачує на рахунок ФФЛР обов’язковий грошовий внесок у розмірі 200 (двісті) грн.

6.11.2. У разі, якщо команда демонстраційно залишає футбольне поле під час матчу (демарш) даній команді зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці технічна перемога 3:0), накладається обов’язковий грошовий внесок 200 (двісті) грн. на рахунок ФФЛР та додатково знімається 6 очок із загального заліку.

6.11.3. Якщо команда, яка знята з розіграшу Чемпіонату, зіграла менше 50% матчів,у тому випадку результати матчів за її участю анулюються, а якщо командою зіграно 50% і більше - їй зараховуються технічні поразки 0:3 в матчах, що нею не зіграні.

6.12. Грошові внески команди, яку виключено зі змагань, або, якщо команда припинила участь за власним бажанням, не повертаються.

6.13. Команда-господар зобов’язана забезпечити:

- футбольне поле з розміткою в належному стані;

- необхідний інвентар для гри;

- місця для керівників команд та запасних гравців.

6.13.1. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність лікаря, який за 20 хв. до початку матчу повинен представитись арбітру, пред’явити йому наявність медикаментів і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри. Прізвище лікаря обов’язково вноситься до початку матчу в рапорт арбітра, який несе за це персональну відповідальність. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар, по погодженню з арбітром та/або спостерігачем арбітражу може покинути місце змагань.

6.14. Якщо команда-учасниця Чемпіонату виявить бажання припинити участь у змаганні, у цьому випадку офіційний представник даної команди зобов’язаний не пізніше, ніж за 2 доби до початку календарної гри надати (надіслати) в Адміністрацію ФФЛР письмову заяву (за підписом керівника) про припинення участі в Чемпіонаті. Якщо дана вимога не буде виконана, а команда-учасниця не прибуде на календарну гру Чемпіонату, у тому випадку на команду накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно даного Регламенту.

 

Стаття 7. Визначення місць команд у турнірній таблиці

7.1. За перемогу в матчах Чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.

7.2. Місця команд визначаються за такими показниками:

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість очок, набраних в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- більша кількість забитих м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів у всіх матчах;

- більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах;

7.3. У випадку, якщо перші дві команди набрали однакову кількість очок – відбувається «золотий» матч на нейтральному полі.

7.3.1. В інших випадках, за рівності показників, вказаних у пункті 7.2. перевага надається команді, яка у всіх матчах набрала найменше попереджень.

7.4. Команда, яка у Чемпіонаті серед команд Вищої ліги посіла останнє місце, в наступному сезоні 2016 року братиме участь у змаганнях серед команд Першої ліги.

7.5. Команди, які посіли I та II місця в Чемпіонаті серед команд Першої ліги сезону 2015 року здобувають право виступати у Вищій лізі Чемпіонату Луцького району сезону 2016 року.

7.6. Команда, яка у Чемпіонаті серед команд Вищої ліги посіла передостаннє місце, гратиме перехідні матчі (вдома та на виїзді) з командою, яка посіла ІIІ місце в Чемпіонаті серед команд Першої ліги сезону 2015 року. 

7.7. Переможці стикових матчів визначаються за такими показниками:

- за кількістю очок, набраних у двох матчах;

- за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів у двох матчах;

- за більшою кількістю м’ячів, забитих на чужому полі.

У випадку рівності показників переможець визначається за серією післяматчевих 11-метрових ударів (додатковий час не призначається).

7.8. Команда, яка не з’явилась на стиковий матч, знімається з подальшої участі у змаганнях.

 

Стаття 8. Арбітраж та спостерігання арбітражу

8.1. Арбітраж та спостерігання арбітражу здійснюється арбітрами та спостерігачами арбітражу, рекомендованими Комітетом арбітрів ФФЛР.

8.2. Арбітр та/або  спостерігач арбітражу (за наявності)  контролює організацію проведення матчу, дотримання вимог Регламенту, відповідних вимог до команди-господаря з питань забезпечення громадського порядку і безпеки на стадіоні та прилеглій території до, під час і після матчу, оцінює професійні дії арбітрів до, під час і після проведення матчу.

8.3. Якщо арбітр, який призначений на дану зустріч, не з’явився, тоді його заміняє арбітр найвищої кваліфікації з присутніх на матчі.

8.4. Кожна команда-учасниця матчу зобов’язана надати по одному асистенту арбітра (у випадку, якщо не призначено на гру бригаду арбітрів).

8.5. У разі зауважень щодо дій арбітра, асистентів арбітра та/або спостерігача арбітражу під час матчу в обов’язковому порядку надається відеозйомка щодо спірних моментів.

 

Стаття 9. Протести

9.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані відразу після закінчення гри попередити арбітра та спостерігача арбітражу (за наявності). Арбітр та спостерігач арбітражу (за наявності) зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.

9.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані в Адміністрацію ФФЛР (можливо факсом, електронною поштою) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 100 грн. на рахунок ФФЛР. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.

9.3. Протест щодо спірних моментів під час гри без надання відеозйомки матчу не розглядається.

9.4. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра протягом матчу:

- призначення (непризначення) вільного, штрафного або 11-метрового удару;

- визначення положення «поза грою»;

- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;

- зараховане або не зараховане взяття воріт;

- попередження або вилучення футболіста з поля.

9.5. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Контрольно-дисциплінарний комітет ФФЛР має право за поданням відповідних рапортів арбітра та спостерігача арбітражу (за наявності) анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.

 

Стаття 10. Забезпечення громадського порядку на стадіоні

10.1. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів» підготовка та належний технічний стан спортивних споруд покладається на їх власників.

10.2. Команда-господар поля несе відповідальність за громадський порядок та безпеку до, під час та після матчуна стадіоні та на прилеглій території.

10.2.1. Команда-господар поля зобов’язана забезпечити присутність представника медичної установи та органів правопорядку для протидії порушення громадського порядку, охорони глядачів та учасників змагань на стадіоні.

10.3. Гра може бути припинена за рішенням арбітра у випадку недисциплінованої поведінки футболістів чи офіційних осіб однієї з команд. У такому випадку цій команді зараховується технічна поразка з рахунком 0:3, а команді суперників перемога. Якщо гру припинено  у випадку недисциплінованої поведінки футболістів чи офіційних осіб обох команд, то обом командам зараховується технічна поразка з рахунком 0:3.

10.4. Невиконання вимог, передбачених даним Регламентом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

10.5. При невиконанні вимог даного Регламенту та при порушенні техніки безпеки на спортивних змаганнях команда дискваліфіковується до кінця змагань.

 

Стаття 11. Дисциплінарні санкції

11.1. Дисциплінарні санкції застосовуються Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФЛР (далі – КДК) увідповідності до Дисциплінарних правил ФФВ і даного Регламенту.

11.2. Команда-учасниця Чемпіонату зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих гравцями, і несе за це відповідальність.

11.3. Жовті картки, їх наслідки у вигляді відсторонення та червоні картки обліковуються спільно в Чемпіонаті та розіграші Кубка.

11.4. Гравець підлягає відстороненню на 1 (один) матч за перші 3 (три) жовті картки, отримані в матчах. Відсторонення здійснюється без рішення КДК.

11.4.1. За кожні наступні 3 (три) жовті картки, отримані в матчах, відсторонення збільшується на 1 (один) матч.

11.5. Гравець, вилучений з поля за дві жовті картки у грі або за червону картку за «фол останньої надії», підлягає відстороненню на 1 (одну) гру без рішення КДК. Раніше отримані попередження не анулюються.

11.6. Якщо гравця вилучено з поля, попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.

11.7. При переході гравця з однієї команди-учасниці в іншу жовті картки та відсторонення за них не анулюються.

11.8. Гравці та/або офіційні представники команд-учасниць, відсторонені за рішенням Комітету з проведення змагань, КДК, до моменту можливого подання апеляційної скарги та остаточного рішення Апеляційного комітету(далі – АП) до участі у змаганнях не допускаються.

11.9. Гравець та/або офіційна особа, які не отримали вилучення, але здійснили порушення, що відображено в рапорті арбітра та/або рапорті спостерігача арбітражу, не мають права брати участь у змаганнях до відповідного рішення КДК та/або АК ФФЛР.

11.10. У випадку, якщо буде виявлено участь у матчі незаявленого, дискваліфікованого гравця або гравця, що не був внесений у рапорт арбітра, команді, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0)  та накладено обов’язковий грошовий внесок 200 (двісті) грн.

11.11. Непроведений з будь-якої причини матч Чемпіонату, розіграшу Кубка не враховується в кількість матчів, які гравець та/або офіційна особа повинні пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.

11.12. Якщо кількість матчів, на які було відсторонено гравця та/або офіційну особу, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні, то відповідна кількість матчів, в яких гравець та/або офіційна особа не має права брати участі, переноситься на наступний футбольний сезон.

11.13. Попередження та відсторонення за жовті картки втрачають силу після завершення футбольного сезону 2015 року.

11.14. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у Чемпіонаті, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.

11.15. Відповідальність за сплату обов’язкового грошового внеску несуть офіційні представники (згідно заявкового листа) команд-учасниць Чемпіонату. При цьому обов’язковий грошовий внесок, накладений на команду-учасницю Чемпіонату, сплачується до фактичного початку календарної гри.

11.16. Рішення щодо дисциплінарних санкцій до арбітрів, асистентів арбітра та спостерігачів арбітражу приймає Комітет арбітрів ФФЛР згідно Дисциплінарних правил ФФВ.  

 

Стаття 12. Фінансові умови

12.1. Для покриття витрат по проведенню Чемпіонату Луцького району з футболу  2015 року та виконання статутної діяльності ФФЛР команди-учасниці зобов’язані перерахувати до початку змагання на рахунок ФФЛР – заявочний внесок у сумі 750 (сімсот п’ятдесят) грн. за перший (груповий) етап. На другому етапі Чемпіонату команди Вищої ліги сплачують заявочний внесок у сумі 1200 (одна тисяча двісті) грн., команди Першої ліги – 600 (шістсот) грн.

12.2. При реєстрації команди представляється платіжне доручення про сплату заявочного внеску. Якщо даний пункт Регламенту не виконується, команда до змагань не допускається.

12.3. Відрядні витрати для участі команд у матчах Чемпіонату – за рахунок відряджаючих організацій. 

 

Стаття 13. Нагородження

13.1. Команда, яка посіла перше місце, отримує звання «Чемпіон Луцького району з футболу сезону 2015 року», нагороджується кубком і грамотою (гравці та офіційні представники команд – медалями), та отримує право приймати участь у фінальних змаганнях Волинської області – «Ліга чемпіонів районів та міст Волині». Команди, які посіли ІІ та ІІІ місця, нагороджуються кубками та грамотами (гравці та офіційні представники команд – медалями) та отримують право приймати участь  у фінальних змаганнях Волинської області – «Ліга призерів районів та міст Волині».

 

Стаття 14. Заключні положення

14.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету з проведення змагань ФФЛР у відповідності до нормативних документів ФФЛР, ФФВ та даного Регламенту.

14.2. Всі додатки до Регламенту є його невід’ємною частиною.

14.3. Команди-учасниці Чемпіонату допускаються до участі у розіграші Кубка Луцького району 2015 року за заявковим листом на Чемпіонат.

14.4. Подача командою заявки та участь в змаганнях являється підтвердженням про ознайомлення з даним Регламентом та виконанням його умов.

14.5. Базовий день проведення ігор – неділя, базовий час початку ігор – 13:00 год., резервний день – середа.

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Коментарі  

саша
0 # саша 26.10.2017, 03:54
добрий день...я хотів би спитати що потрібно для того щоб зареєструвати команду на чемпионат Луцького району.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Календар


<< < травня 2022 > >>
п в с ч п с н
25 26 27 28 29 30 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
немає подія за місяць травня 2022 немає подія за місяць травня 2022
Яндекс.Метрика