Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Чемпіонат Результати 8-й тур

Чемпіонат Луцького району з футболу

Вища ліга

8-й тур

07 липня (субота)

 

ФК «Лище» – ФК «Торчин» - 2:5 (2:2)

Голи: Шкорупський Олександр, 30; Нестерук Руслан, 32 – Ганіговський Олександр, 4 (автогол); Щербик Богдан, 42, 66, 73; Стоянович Володимир, 90 (з пенальті)

Нереалізований пенальті: Мельниченко Дмитро, 87 («Лище»)

Попередження: Заболотько Дмитро («Торчин»)

Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра: Скиданюк Сергій, Ойович Сергій

 

ФК «Підгайці» – ФК «Піддубці» - 8:1 (3:1)

Голи: Козак Артем, 35; Рибковський Павло, 37, 40; Каширець Олег, 59, 69; Мосійчук Олександр, 61 (з пенальті); Ткачук Віктор, 78; Малаховський Максим, 83 – Іванчук Михайло, 21 (з пенальті)

Попередження: Ткачук Віктор – Супрунець Тарас, Іванчук Михайло

Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра: Катеринюк Олег, Карамаць Сергій

 

08 липня (неділя)

ФК «Забороль» – «Вілія» (Коршовець) - 4:2 (1:1)        

Голи: Єфімчук Василь, 30; Ткаченко Олександр, 56; Міщук Валерій, 64; Семенович Вадим, 77 – Прудніков Ігор, 43, 68

Попередження: не було

Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра: Щербик Андрій, Шульгач Андрій

 

«Ласка» (Боратин) – ФК «Гірка Полонка» - 5:0 (2:0)  

Голи: Гук Олександр, 21; Іванюк Юрій, 39; Мосіюк Олександр, 76, 88; Видрич Сергій, 78

Нереалізовані пенальті: Махновець Віталій, 5; Мартинюк Валерій, 25 (обидва - «Гірка Полонка»)

Попередження: Трачук Віталій («Гірка Полонка»)

Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра: Кіпень Арсен, Даніелян Артем

 

12 липня (четвер)

«Рать» (Ратнів) – «Олімпія» (Рокині)

Час та місце проведення матчу: 19:00 год, смт Рокині

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

«Торчин»

7

6

0

1

26-8

18

2.

«Підгайці»

8

5

2

1

21-7

17

3.

«Забороль»

8

5

1

2

23-10

16

4.

«Олімпія» (Рокині)

7

5

0

2

15-9

15

5.

«Ласка» (Боратин)

7

4

2

1

26-10

14

6.

«Рать» (Ратнів)

7

4

1

2

14-7

13

7.

«Вілія» (Коршовець)

7

1

2

4

11-19

5

8.

ФК «Лище»

8

1

1

6

13-33

4

9.

ФК «Піддубці»

8

0

2

6

10-39

2

10.

ФК «Гірка Полонка»

7

0

1

6

5-22

1

 

Бомбардири:

8 – Стоянович Володимир («Торчин»)

6 – Іванчук Михайло («Піддубці»), Мосійчук Олександр («Підгайці»)

5 – Ткаченко Сергій («Забороль»)

4 – Бебко Павло («Ласка»), Курик Валерій («Лище»), Панькевич Владислав  («Забороль»), Янко Андрій («Олімпія»)

 

Наступні матчі:

Матч 7-го туру (12 липня, четвер)

ФК «Торчин» – «Ласка» (Боратин)

9-й тур (15 липня, неділя)

«Олімпія» (Рокині) – ФК «Забороль»

ФК «Піддубці» – «Рать» (Ратнів)

ФК «Торчин» – ФК «Підгайці»

«Вілія» (Коршовець) – «Ласка» (Боратин)

ФК «Гірка Полонка» – ФК «Лище»

 

10-й тур (05 серпня, неділя)

ФК «Забороль» – «Ласка» (Боратин)

«Вілія» (Коршовець) – ФК «Лище»

ФК «Гірка Полонка» – ФК «Підгайці»

ФК «Торчин» – «Рать» (Ратнів)

ФК «Піддубці» – «Олімпія» (Рокині)

 

9-й тур пропускає:

Іванчук Михайло («Піддубці»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Лихацький Олександр, Мілінчук Олег, Мороз Руслан (усі - «Ласка»)

Воробей Віктор («Забороль»)

Кубський Артем, Подлєсков Юрій, Щербик Богдан (усі - «Торчин»)

Ткачук Віктор («Підгайці»)

Прудніков Ігор, Лисюк Михайло («Вілія»)

Супрунець Тарас («Піддубці»)

Ганіговський Олександр («Лище»)

 

Перша ліга

Матч 6-го туру

24 червня (неділя)

ФК «Липини» – «Україна» (Баїв) - 3:0 (технічна поразка)

 

8-й тур

08 липня (неділя)

ФК «Шепель» – ФК «Несвіч» - 2:3 (1:3)

Голи: Новосад Михайло, 13; Чорний Андрій, 56 – Гонтар Петро, 8; Добровольський Владислав, 11, 22

Попередження: Мельничук Юрій («Шепель»)

Арбітр: Скиданюк Сергій

 

ФК «Цеперів» – «Україна» (Баїв) - 0:11 (0:4)

Голи: Романчук Юрій, 13, 26; Наконечний Богдан, 18; Скуба Максим, 28; Лойко Роман, 55, 70, 73; Потапчук Станіслав, 56, 57, 78; Блищук Руслан, 59

Попередження: не було

Арбітр: Васін Андрій

 

ФК «Липини» – ФК «Одеради» - 7:0 (1:0)

Голи: Трохимчук Сергій, 6; Ревчук Ігор, 48; Уринський Ігор, 57, 68; Байбула Михайло, 70; Якимчук Олександр, 77; Гайдай Олег, 80 (автогол)

Попередження: Янчук Михайло – Павлусь Віталій

Арбітр: Якимчук Юрій

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

«Липини»

8

7

1

0

34-7

22

2.

«Несвіч»

8

5

1

2

39-13

16

3.

«Україна» (Баїв)

7

4

1

2

22-9

13

4.

«Шепель»

7

3

1

3

32-21

10

5.

«Одеради»

8

1

2

5

16-26

5

6.

«Цеперів»

8

0

0

8

6-73

0

 

Бомбардири:

12 – Козак Богдан («Несвіч»)

9 – Добровольський Владислав («Несвіч»), Уринський Ігор («Липини»)

8 – Гонтар Петро («Несвіч»), Ревчук Ігор («Липини»)

7 – Лойко Роман («Україна»)

6 – Андрійчук Михайло, Тиндюк Петро (обидва - «Шепель»)

5 – Гайдай Валерій, Фібіч Роман (обидва - «Одеради»), Корець Віталій, Новосад Михайло, Чорний Андрій (усі - «Шепель»)

 

Наступні матчі:

9-й тур (05 серпня, неділя)

ФК «Одеради» – ФК «Несвіч»

ФК «Липини» – ФК «Цеперів»

«Україна» (Баїв) – ФК «Шепель»

 

10-й тур (12 серпня, неділя)

ФК «Несвіч» – «Україна» (Баїв)

ФК «Шепель» – ФК «Липини»

ФК «Цеперів» – ФК «Одеради»

 

9-й тур пропускає:

Мельничук Юрій («Шепель»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Четвержук Тарас («Липини»)

Лойко Роман, Поляк Ярослав («Україна»)

Димковський Назар («Цеперів»)

Павлусь Віталій, Франчук Євген («Одеради»)

Чорний Андрій, Тиндюк Петро («Шепель»)

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

         

Захисний код
Оновити

Календар


<< < вересня 2018 > >>
п в с ч п с н
27 28 29 30 31 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
35 подій за місяць вересня 2018 35 подій за місяць вересня 2018
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 14
14:00 ЗаборольЗабороль - ПідгайціПідгайці 3:2
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 14
14:00 ВіліяВілія - ПіддубціПіддубці 7:3
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 14
14:00 Гірка Полонка - ТорчинТорчин 1:4
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 14
14:00 Одеради - ЦеперівЦеперів 3:0
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 14
14:00 ЛипиниЛипини - ШепельШепель 4:2
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 14
14:00 УкраїнаУкраїна - НесвічНесвіч 10:4
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 14
16:00 ЛаскаЛаска - РокиніРокині 2:1
7 подій на 02. вересня 2018
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 15
21:30 РокиніРокині - ЛищеЛище 6:1
1 подія на 05. вересня 2018
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 7
21:30 Гірка Полонка - ВіліяВілія 0:3
1 подія на 06. вересня 2018
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 15
14:00 Гірка Полонка - ЗаборольЗабороль 0:3
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 15
14:00 ТорчинТорчин - ВіліяВілія 3:2
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 15
14:00 ЛипиниЛипини - УкраїнаУкраїна 0:0
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 15
14:00 Одеради - НесвічНесвіч 2:5
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 15
14:00 ЦеперівЦеперів - ШепельШепель 0:3
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 15
16:30 ПіддубціПіддубці - ЛаскаЛаска 0:4
6 подій на 09. вересня 2018
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 14
21:00 ЛищеЛище - РатьРать -:-
1 подія на 13. вересня 2018
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 16
13:00 ЗаборольЗабороль - РатьРать 3:0
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 16
14:00 ПідгайціПідгайці - РокиніРокині 3:1
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 16
14:00 ЛищеЛище - ПіддубціПіддубці 7:2
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 16
14:00 ЛаскаЛаска - ТорчинТорчин 4:0
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 16
14:00 НесвічНесвіч - ЛипиниЛипини 1:2
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 16
14:00 УкраїнаУкраїна - ЦеперівЦеперів 3:0
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 16
16:30 ВіліяВілія - Гірка Полонка 1:1
7 подій на 16. вересня 2018
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 17
19:30 Гірка Полонка - ЛаскаЛаска -:-
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 17
20:00 ВіліяВілія - ЗаборольЗабороль -:-
2 подій на 22. вересня 2018
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 16
14:00 ШепельШепель - Одеради -:-
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 17
14:00 ТорчинТорчин - ЛищеЛище -:-
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 17
14:00 РокиніРокині - РатьРать -:-
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 17
14:00 ПіддубціПіддубці - ПідгайціПідгайці -:-
4 подій на 23. вересня 2018
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 15
21:00 РатьРать - ПідгайціПідгайці -:-
1 подія на 27. вересня 2018
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 18
14:00 ЗаборольЗабороль - РокиніРокині -:-
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 18
14:00 РатьРать - ПіддубціПіддубці -:-
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 18
14:00 ПідгайціПідгайці - ТорчинТорчин -:-
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 18
14:00 ЛаскаЛаска - ВіліяВілія -:-
Чемпіонат Луцького району 2018-Тур 18
14:00 ЛищеЛище - Гірка Полонка -:-
5 подій на 30. вересня 2018
Яндекс.Метрика