Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Регламент Футзал 2018-2019

РЕГЛАМЕНТ

Чемпіонату Луцького району

зміні-футболу (футзалу) сезону 2018-2019 років

 

Стаття 1. Мета і завдання

1.1. Чемпіонат Луцького району з міні-футболу (футзалу) (далі – Чемпіонат) проводяться з метою:

- популяризації та подальшого розвитку масового футзалу в районі;

- забезпечення дозвілля та залучення до занять футзалом широких верств населення;

- виявлення здібної молоді;

- виявлення чемпіона та призерів Чемпіонату.

 

Стаття 2. Керівництво змаганнями

2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Чемпіонату здійснює Федерація футболу Луцького району (далі – ФФЛР) при сприянні відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації та Асоціації міні-футболу (футзалу) Волинської області (далі – АМФВ).

2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань ФФЛР, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.

 

Стаття 3. Учасники змагань

3.1. До участі в Чемпіонаті допускаються команди, які укомплектовані гравцями, не молодшими 2004 р.н., які народилися (за наявності відповідного документу) та/або проживають (зареєстровані) на території Луцького району.

3.2. Участь у змаганнях гравців, які мають статус «футболіст-професіонал», не дозволяється.

 

Стаття 4. Заявкові документи.

4.1. Для участі в Чемпіонаті команди зобов’язані надати до Адміністрації ФФЛР заявковий лист у віддрукованому вигляді в двох примірниках, завірений керівником команди та печаткою лікаря. У склад команди входить не більше 16 гравців та чотирьох офіційних представників.

4.1.1. До заявкового листа командам-учасницям Чемпіонату дозволяється внести не більше трьох гравців, які проживають (зареєстровані) або народилися не на території Луцького району. При цьому дані гравці набувають статусу «легіонер», та окремо відмічаються в заявковому листі.

4.1.2. В протокол матчу можна внести не більше двох легіонерів. Якщо дана вимога буде порушена, команді, яка під час гри задіяла у своєму складі більше двох легіонераів, зараховуватиметься технічна поразка з рахунком 0:5 (команді-суперниці - технічна перемога 5:0) та накладатиметься обов’язковий грошовий внесок у розмірі 200 (двісті) грн., якщо обидві команди-учасниці матчу допустять дане порушення - їм обом зараховуватимуться технічні поразки з рахунком 0:5.

4.2. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.

4.3. Керівники команди та гравці несуть повну відповідальність за достовірність наданих документів. У разі подання недостовірних даних на офіційну особу команди (згідно заявкового листа) та/або гравця (згідно заявкового листа та посвідчення учасника) накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.

4.3.1. У випадку виявлення сфальсифікованих документів (місця проживання, місця народження) на гравця в період проведення змагань команді-учасниці, за яку заявлений даний гравець, зараховується технічна поразка 0:5 (команді-суперниці – технічна перемога 5:0) у всіх матчах, в яких цей гравець брав участь. При цьому за дане порушення команда-учасниця сплачує на рахунок ФФЛР обов'язковий грошовий внесок у розмірі 200 (двісті) гривень за кожен матч, у якому брав участь гравець з сфальсифікованими документами.

4.3.2. У випадку виявлення зумисної фальсифікації поданих документів гравцем, даний гравець відстороняється на період від 6 місяців до 1 року та сплачує на рахунок ФФЛР обов'язковий грошовий внесок у розмірі від 500 до 1000 (однієї тисячі) гривень.

4.3.3. У випадку виявлення зумисної фальсифікації поданих документів на гравця  офіційним представником команди (згідно заявкового листа), даний офіційний представник відстороняється від здійснення будь-якої діяльності, пов'язаної з футболом, строком від 1 до 3 років, а також сплачує на рахунок ФФЛР обов’язковий грошовий внесок у розмірі від 1000 (тисячі) до 3000 (трьох тисяч) гривень.

4.3.4.  При виявленні футболіста, якого невірно заявлено з вини керівництва команди, даному гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.

4.4. Спірні питання при заявці (дозаявці) гравців вирішуються між представниками зацікавлених команд за поданням особистої письмової заяви гравця (гравців) до завершення терміну подачі заявкових листів команд-учасниць та погоджуються ФФЛР.

4.5. Команда, яка має борги перед ФФЛР до заявки не допускається.

 

Стаття 5. Переходи гравців

5.1. Терміни проведення змагань з міні-футболу (футзалу) сезону 2018-2019 рр. – з 18 листопада 2018 р. по 18 березня 2019 р.

5.2. Трансферний період – з 01 січня 2019 р. по 18 січня 2019 р.

5.3. Перехід гравця з однієї команди-учасниці в іншу дозволяється виключно в реєстраційний (трансферний) період за умови письмового погодження (наданого в Адміністрацію ФФЛР) керівником команди, з якої переходить даний гравець.

5.4. Гравець може бути одночасно заявлений тільки в одній команді-учасниці районних змагань. Перехід гравця з команди в команду можливий лише один раз.

5.5. Дозаявка гравця (-ів) в команду дозволяється виключно в реєстраційний (трансферний) період.

5.6. Не дозволяється дозаявка (перехід) гравця в команду, яка має борги перед ФФЛР.

5.7. Перехід та/або відзаявка гравця, який має заборгованість перед ФФЛР, не дозволяється. Відсторонений від участі в матчах гравець має право здійснювати перехід з однієї команди-учасниці в іншу. У такому випадку він зобов’язаний відбути залишок санкції у команді, в яку переходить.

5.8. В трансферний період (01 січня 20189 р. – 18 січня 2019 р.) команда має право на перехід (дозаявку) не більше 4 (чотирьох) гравців.

 

Стаття 6. Умови проведення змагань

6.1. Чемпіонат проводиться серед команд в двох лігах (Вища та Перша ліги).

6.1.1. У Вищій лізі команди змагатимуться в два етапи. На першому етапі матчі команд проходять в одне коло, згідно Календаря змагань. На другому етапі команди розділяються на дві підгрупи. Команди, які зайняли 1-4 місця на першому етапі, на другому етапі змагаються в одне коло, згідно Календаря змагань. Команди, які зайняли 5-8 місця на першому етапі, на другому етапі змагаються в одне коло, згідно Календаря змагань.  Тривалість гри: 2 тайми по 13 хв (чистий час).

6.1.2. В Першій лізі матчі команд проходять в одне коло, згідно Календаря змагань. Тривалість гри: 2 тайми по 20 хв (брудний час).

6.2. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд та арбітрів матчу. Перед матчем гравці команд повинні обмінятись рукостисканням.

6.3. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 16 футболістів). Футболісти, не внесені в рапорт арбітра, не мають права брати участь в даній грі.

6.4. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 20 хв. до початку гри.

6.5. Команди, які приймають участь у змаганнях, зобов’язані мати  не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу (згідно Календаря змагань).

6.6. Гравці команд-учасниць Чемпіонату допускаються до гри виключно за наявності екіпурування однакового кольору (футболка, шорти, гетри). Воротарі даних команд допускаються до гри у спортивному екіпіруванні (футболка або кофта по кольору має відрізнятись від футболок граючих команд) з обов’язковою наявністю номера на спині. Якщо даний пункт Регламенту не виконується гравець до матчу не допускається.

6.7. На футболці гравця та голкіпера обов’язково повинен бути номер, відповідний тому номеру, який зазначений у протоколі матчу. Одночасно неможливо внести в одній команді у протокол декілька гравців під одним номером. Якщо номер на футболці гравця, який братиме участь у грі, не відповідатиме номеру того ж гравця у протоколі матчу, даний гравець буде дискваліфікований на одну гру (результат зустрічі залишиться незмінним).

6.8. У випадку запізнення виходу на спортивний майданчик однієї з команд до 20 хв. після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, гра відбувається та команда, яка допустила дане порушення, сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 100 (сто) грн. команді-суперниці. У випадку, якщо одна з команд запізнилася з виходом на гру більше, ніж на 20 хв. після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується технічна поразка з рахунком 0:5 (команді-суперниці – технічна перемога 5:0) та накладається обов’язковий грошовий внесок 200 (двісті) грн. (оплата – на рахунок ФФЛР).

6.9. У випадку, якщо команда взагалі не прибула на календарну гру, даній команді зараховується технічна поразка з рахунком 0:5 (команді-суперниці – технічна перемога 5:0), накладається обов’язковий грошовий внесок 200 (двісті) грн. на рахунок ФФЛР та додатково знімається 1 (одне) очко із загального заліку.

6.9.1. У разі, якщо команда повторно не прибула на календарну гру, даній команді зараховується технічна поразка з рахунком 0:5 (команді-суперниці – технічна перемога 5:0) та додатково знімається 5 (п’ять) очок із загального заліку. Також дана команда знімається з розіграшу Чемпіонату та сплачує на рахунок ФФЛР обов’язковий грошовий внесок у розмірі 200 (двісті) грн.

6.9.2. У разі, якщо команда демонстраційно залишає спортивний майданчик під час матчу (демарш) даній команді зараховується технічна поразка 0:5 (команді-суперниці технічна перемога 5:0), накладається обов’язковий грошовий внесок 100 (сто) грн. на рахунок ФФЛР та додатково знімається 3 (три) очка із загального заліку.

6.9.3. Якщо команда, яка знята з розіграшу Чемпіонату, зіграла менше 50% матчів, результати матчів за її участю анулюються, а якщо командою зіграно 50% і більше - їй зараховуються технічні поразки 0:5 в матчах, що нею не зіграні.

6.10. Грошові внески команди, яку виключено зі змагань, або, яка припинила участь за власним бажанням, не повертаються.

6.11. Якщо команда-учасниця Чемпіонату виявить бажання припинити участь у змаганнях, у цьому випадку офіційний представник даної команди (згідно заявкового листа) зобов’язаний не пізніше, ніж за 2 доби до початку календарної гри надати (надіслати) в Адміністрацію ФФЛР письмову заяву (за підписом керівника) про припинення участі в Чемпіонаті. Якщо дана вимога не буде виконана, а команда-учасниця не прибуде на календарну гру Чемпіонату, в такому випадку на команду накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно даного Регламенту.

 

Стаття 7. Визначення переможців

7.1. Місця команд в турнірній таблиці визначаються за більшою кількістю турнірних очок, набраними за підсумками всіх ігор. За перемогу в матчах Чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.

7.2. Місця команд визначаються за такими показниками:

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість очок, набраних в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- більша кількість забитих м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів у всіх матчах;

- більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах;

7.3.1. В інших випадках, за рівності показників вказаних у пункті 7.2., перевага надається команді, яка у всіх матчах набрала найменшу кількість балів за дисциплінарні покарання (попередження – 1 бал, вилучення – 3 бали).

7.4. Команди, які у Чемпіонаті серед команд Вищої ліги посіла 9-те місце, в наступному сезоні братиме участь у змаганнях серед команд Першої ліги.

7.5. Команди, які посіли I та II місця в Чемпіонаті серед команд Першої ліги здобувають право виступати в наступному сезоні у Чемпіонаті серед команд Вищої ліги.

 

Стаття 8. Арбітраж та спостерігання арбітражу

8.1. Арбітраж та спостерігання арбітражу здійснюється арбітрами та спостерігачами арбітражу, рекомендованими Комітетом арбітрів ФФЛР.

8.2. Арбітри та спостерігач арбітражу (за наявності)  контролюють організацію проведення матчу, дотримання вимог Регламенту.

8.3. Якщо арбітр, який призначений на дану зустріч, не з’явився, тоді його заміняє арбітр найвищої кваліфікації з присутніх на матчі.

8.4. У разі зауважень щодо дій арбітрів та/або спостерігача арбітражу під час матчу в обов’язковому порядку надається відеозйомка щодо спірних моментів.

 

Стаття 9. Протести

9.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані відразу після закінчення гри попередити арбітра та спостерігача арбітражу (за наявності). Арбітр та спостерігач арбітражу (за наявності) зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.

9.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані в Адміністрацію ФФЛР (можливо факсом, електронною поштою) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 200 (двісті) грн. на рахунок ФФЛР. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.

9.3. Протест щодо спірних моментів під час гри без надання відеозйомки матчу не розглядається.

9.4. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра протягом матчу:

- призначення (непризначення) вільного, штрафного або 6-метрового удару;

- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;

- зараховане або не зараховане взяття воріт;

- попередження або вилучення футболіста з поля.

9.5. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Контрольно-дисциплінарний комітет ФФЛР має право за поданням відповідних рапортів арбітра та спостерігача арбітражу (за наявності) анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.

 

Стаття 10. Безпека під час проведення змагань

10.1. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів» підготовка та належний технічний стан спортивних споруд покладається на їх власників.

10.2. При невиконанні вимог суддівської колегії та при порушенні техніки безпеки на спортивних змаганнях команда дискваліфіковується до кінця змагань.

10.3. Гра може бути припинена за рішенням арбітра у випадку недисциплінованої поведінки футболістів чи офіційних осіб однієї з команд. У такому випадку даній команді зараховується технічна поразка з рахунком 0:5, а команді суперників перемога 5:0. Якщо гру припинено  у випадку недисциплінованої поведінки футболістів чи офіційних осіб обох команд, то обом командам зараховується технічна поразка з рахунком 0:5.

10.4. Невиконання вимог, передбачених даним Регламентом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

 

Стаття 11. Дисциплінарні санкції

11.1. Дисциплінарні санкції застосовуються Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФЛР (далі – КДК) увідповідності до Дисциплінарних правил АМФВ, ФФВ та даного Регламенту.

11.2. Команди-учасниці Чемпіонату та Кубку зобов'язані самостійно вести облік карток, отриманих гравцями, і несуть за це відповідальність.

11.3. Жовті картки, їх наслідки у вигляді відсторонення та червоні картки обліковуються окремо в Чемпіонаті та розіграші Кубка.

11.4. Гравець підлягає відстороненню на 1 (один) матч за перші 3 (три) жовті картки, отримані в матчах. Відсторонення здійснюється без рішення КДК.

11.4.1. За кожні наступні 3 (три) жовті картки, отримані в матчах, відсторонення збільшується на 1 (один) матч.

11.5. Гравець, вилучений з поля за дві жовті картки у грі або за червону картку за «фол останньої надії», підлягає відстороненню на 1 (одну) гру без рішення КДК. Раніше отримані попередження не анулюються.

11.6. Якщо гравця вилучено з поля, попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.

11.7. При переході гравця з однієї команди-учасниці в іншу жовті картки та/або відсторонення за них не анулюються.

11.8. Гравці та/або офіційні представники команд-учасниць, відсторонені за рішенням Комітету з проведення змагань, КДК, до моменту можливого подання апеляційної скарги та остаточного рішення Апеляційного комітету (далі – АП) до участі у змаганнях не допускаються.

11.9. Гравець та/або офіційна особа, які не отримали вилучення, але здійснили порушення, що відображено в рапорті арбітра та/або рапорті спостерігача арбітражу, не мають права брати участь у змаганнях до відповідного рішення КДК та/або АК ФФЛР.

11.10. У випадку, якщо буде виявлено участь у матчі незаявленого, дискваліфікованого гравця або гравця, що не був внесений у рапорт арбітра, команді, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку з рахунком 0:5 (команді-суперниці – технічна перемога 5:0)  та накладено обов’язковий грошовий внесок 200 (двісті) грн.

11.11. Якщо гравцець команди-учасниці Чемпіонату (Вища, Перша ліги), одночасно приймає участь в обласних змаганнях під егідою АМФВ та здійснив правопорушення за яке був дискваліфікований на визначений ТЕРМІН, відповідно до Дисциплінарних правил АМФВ та ФФВ, даний гравець автоматично відсторонюється від участі в Чемпіонаті Луцького району.

11.12. Непроведений з будь-якої причини матч Чемпіонату не враховується в кількість матчів, які гравець та/або офіційна особа повинна пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.

11.13. Якщо кількість матчів, на які було відсторонено гравця та/або офіційну особу, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні, то відповідна кількість матчів, в яких гравець та/або офіційна особа не має права брати участі, переноситься на наступний футбольний сезон.

11.14. Попередження та відсторонення за жовті картки втрачають силу після завершення сезону 2018-2019 років.

11.15. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у змаганнях, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.

11.16. Відповідальність за сплату обов’язкового грошового внеску несуть офіційні представники (згідно заявкового листа) команд-учасниць змагань. При цьому обов’язковий грошовий внесок, накладений на команду-учасницю Чемпіонату, сплачується до фактичного початку календарної гри.

11.17. Рішення щодо дисциплінарних санкцій до арбітрів та спостерігачів арбітражу приймає Комітет арбітрів ФФЛР.  

 

Стаття 12. Фінансові умови

12.1. Для покриття витрат по проведенню Чемпіонату Луцького району з міні-футболу (футзалу)  2018-2019 років та виконання статутної діяльності ФФЛР команди-учасниці зобов’язані перерахувати до початку змагань на рахунок ФФЛР – заявочний внесок у сумі 7 000 (сім тисяч) грн. для команд Вищої ліги та 4 000 (чотири тисячі) грн. для команд Першої ліги. Якщо даний пункт Регламенту не виконується, команда до змагань не допускається.

12.2. Відрядні витрати для участі команд у матчах Чемпіонату – за рахунок відряджаючих організацій. 

 

Стаття 13. Нагородження

13.1. Команда, яка посіла перше місце серед команд Вищої ліги, отримує звання «Чемпіон Луцького району з міні-футболу (футзалу) сезону 2018-2019 років», нагороджується кубком і грамотою (гравці та офіційні представники команд – медалями). Команди, які посіли ІІ та ІІІ місця серед команд Вищої ліги, нагороджуються кубками та грамотами, а гравці та офіційні представники команд – медалями.

13.1.1. Команди, які посіли I та II місця в Чемпіонаті  серед команд Вищої ліги отримують право приймати участь у фінальних змаганнях Волинської області – «Ліга чемпіонів районів та міст Волині».

13.2. Команди, які посіли I, ІІ та ІІІ місця серед команд Першої ліги, нагороджуються кубками та грамотами, а гравці та офіційні представники команд – медалями.

 

Стаття 14. Заключні положення

14.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету з проведення змагань ФФЛР у відповідності до нормативних документів ФФЛР, АМФВ та даного Регламенту.

14.2. Всі додатки до Регламенту є його невід’ємною частиною.

14.3. Подача командою заявки та участь в змаганнях являється підтвердженням про ознайомлення з даним Регламентом та виконанням його умов.

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

         

Захисний код
Оновити

Календар


<< < травня 2019 > >>
п в с ч п с н
29 30 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
11 подій за місяць травня 2019 11 подій за місяць травня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 1
20:00 ТорчинТорчин - ПіддубціПіддубці 4:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 1
20:00 ВіліяВілія - БоратинБоратин 0:2
2 подій на 11. травня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 1
14:00 ОлімпіяОлімпія - УкраїнаУкраїна 5:1
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 1
14:00 ОдерадиОдеради - ЛипиниЛипини 0:0
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 1
19:00 ЗаборольЗабороль - УгринівУгринів 2:2
3 подій на 12. травня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 2
20:00 УкраїнаУкраїна - БоратинБоратин 4:11
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 2
20:00 Гірка ПолонкаГірка Полонка - ЗаборольЗабороль 2:5
2 подій на 18. травня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 2
14:00 УгринівУгринів - ТорчинТорчин 1:3
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 2
14:00 ОлімпіяОлімпія - ЛипиниЛипини 7:0
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 2
20:00 ЛищеЛище - ОдерадиОдеради 5:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 2
20:00 ПіддубціПіддубці - ВіліяВілія 5:0
4 подій на 19. травня 2019
Яндекс.Метрика