Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Футзал 2018 2-й тур

Результати ігор

Чемпіонату Луцького району

з міні-футболу (футзалу) сезону 2018/2019 рр.

Вища ліга

2-й тур

(25 листопада)

 

«Рать» (Ратнів) – ФК «Підгайці» - 3:5 (1:1)

Голи: Савчук Андрій, 9, 19; Мартинюк Валерій, 25 – Волошин Артур, 12; Ткачук Віктор, 16; Мосійчук Олександр, 18; Перванчук Дмитро, 19, 22

Попередження: Рудецький Андрій («Рать»)

Вилучення: не було

Арбітри: Мисковець Андрій, Бабич Олександр. Третій арбітр: Катеринюк Олег

 

ФК «Липини» - ФК «Лище» - 6:3 (2:3)

Голи: Байбула Михайло, 12, 17, 22; Якимчук Олександр, 12; Ревчук Ігор, 14; Лич Назар, 17 – Ольшевський Павло, 3, 5; Курик Валерій, 8

Попередження: Якимчук Олександр («Липини»)

Вилучення: не було

Арбітри: Бабич Олександр, Котельчук Ігор. Третій арбітр: Катеринюк Олег

 

ФК «Торчин» - ФК «Гірка Полонка» - 1:7 (0:1)

Голи: Подлєсков Юрій, 21 – Герасимчук Дмитро, 7, 14, 22; Кінюк Ярослав, 21; Курінов Олександр, 23, 23, 25

Попередження: Лащук Мирослав, Трачук Віталій, Курінов Олександр (усі - «Гірка Полонка»)

Вилучення: не було

Арбітри: Котельчук Ігор, Горун Валерій. Третій арбітр: Катеринюк Олег

 

«Олімпія» (Рокині) - НФК «Боратин» - 0:8 (0:3)

Голи: Мосіюк Олександр, 4, 9, 10, 17, 20, 26, 26; Лихацький Олександр, 19

Попередження: Панченко Павло – Видрич Сергій, Лихацький Олександр, Пігула Вадим

Вилучення: не було

Арбітри: Горун Валерій, Хомич Олена. Третій арбітр: Катеринюк Олег

 

Бомбардири:

9 - Мосіюк Олександр («Боратин»)

5 - Савчук Андрій («Рать»)

3 - Байбула Михайло («Липини»), Герасимчук Дмитро, Курінов Олександр (обидва - «Гірка Полонка»), Мосійчук Олександр («Підгайці»)

 

Дискваліфіковані: немає

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Лащук Мирослав («Гірка Полонка»)

               

 

Наступні матчі: 3-й тур (25 листопада, неділя)

12:30  ФК «Забороль» - ФК «Липини»

13:30  ФК «Підгайці» - ФК «Торчин»

14:30  ФК «Лище» - «Рать» (Ратнів)

15:30  ФК «Гірка Полонка» - «Олімпія» (Рокині)

НФК «Боратин» пропускає тур

Перша ліга

2-й тур

(25 листопада)

ФК «Піддубці» – ФК «Липини-2» - 3:2 (3:1)

Голи: Драницький Віталій, 3, 19; Войтюк Микола, 7 – Лудзяк Юрій, 16; Шипер Ігор, 23

Попередження: не було

Вилучення: не було

Арбітри: Котельчук Ігор, Мисковець Андрій

 

«Вілія» (Коршовець) - «Волинь» (Угринів) - 3:4 (2:2)

Голи: Лисюк Михайло, 4, 17; Вішнер Олександр, 21 – Крам Максим, 8; Семенюк Олег, 16; Горанюк Олександр, 29; Марчук Юрій, 39

Нереалізований пенальті: Лойко Павло («Вілія»), 27 (воротар)

Попередження: Прудніков Ігор, Мельник Микола, Лисюк Михайло – Марчук Юрій

Вилучення: не було

Арбітри: Горун Валерій, Котельчук Ігор

ФК «Одеради» - ФК «Несвіч» - 4:10 (2:4)

Голи: Гайдай Олександр, 2, 6; Денисюк Микола, 24, Романюк Дмитро, 26 – Тучкевич Андрій, 4; Козак Богдан, 9, 11, 27; Гонтар Петро, 14, 30 (з пенальті), 33, 38; Берідзе Артем, 23; Пестракович Роман, 28

Попередження: не було

Вилучення: не було

Арбітри: Мадзей Володимир, Горун Валерій

«Олімпія-2» (Рокині) – ФК «Городище» - 5:3 (2:1)

Голи: Маслічук Сергій, 6, 10, 25, 39; Міх Олександр, 40 – Козак Едуард, 13; Ковальчук Дмитро, 23, 26

Попередження: не було

Вилучення: не було

Арбітри: Мисковець Андрій, Мадзей Володимир

ФК «Воютин» - «Стохід» (Зубильне) - 1:4 (1:1)

Голи: Новосад Іван, 4 – Тимофіюк Андрій, 14, 34; Гаєвський Максим, 23; Моспанюк Богдан, 39

Попередження: Саць Андрій

Вилучення: Саць Андрій («Воютин»), 36

Арбітри: Скиданюк Сергій, Мисковець Андрій

НФК «Боратин-Юніор» - «Україна» (Баїв) - 4:3 (3:1)

Голи: Некрасов Дмитро, 13; Токарчук Тарас, 18; Романов Мартін, 19; Миронюк Дмитро, 39 – Наконечний Богдан, 4, 27, 36 (з пенальті)

Попередження: не було

Вилучення: не було

Арбітри: Мисковець Андрій, Скиданюк Сергій

ФК «Ратнів» - ФК «Забороль-2» - матч перенесено

 

Бомбардири:

5 - Гонтар Петро («Несвіч»), Наконечний Богдан («Україна»)

4 - Козак Богдан («Несвіч»), Маслічук Олександр («Олімпія-2»), Мельник Микола («Вілія»)

3 - Корнійчук Олександр («Піддубці»), Михальчук Віталій («Липини-2»), Прудніков Ігор («Вілія»)

 

Дискваліфіковані: Саць Андрій («Воютин»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

немає

               

 

Наступні матчі: 3-й тур (25 листопада, неділя)

ФК «Несвіч» - ФК «Піддубці»

«Волинь» (Угринів) - ФК «Одеради»

ФК «Ратнів» - ФК «Городище»

«Олімпія-2» (Рокині) – НФК «Боратин-Юніор»

ФК «Липини-2» - ФК «Воютин»

ФК «Забороль-2» - «Стохід» (Зубильне)

«Україна» (Баїв) - «Вілія» (Коршовець)

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

         

Захисний код
Оновити

Календар


<< < грудня 2018 > >>
п в с ч п с н
26 27 28 29 30 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
немає подія за місяць грудня 2018 немає подія за місяць грудня 2018
Яндекс.Метрика