Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Футзал 2018 Календар Перша ліга

Календар ігор

Чемпіонату Луцького району

з міні-футболу (футзалу) сезону 2018/2019 рр.

Перша ліга 

 

Склад учасників:

  1. «Україна» (Баїв)
  2. «Волинь» (Угринів)
  3. НФК «Боратин-Юніор»
  4. «Вілія» (Коршовець)
  5. «Олімпія-2» (Рокині)
  6. ФК «Одеради»
  7. ФК «Ратнів»
  8. ФК «Піддубці»
  9. «Стохід» (Зубильне)
  10.  ФК «Воютин»
  11.  ФК «Липини-2»
  12.  ФК «Забороль-2»
  13.  ФК «Несвіч»
  14.  ФК «Городище»

 

1-й тур

(17 листопада 2018 р)

11:00  ФК «Несвіч» - «Вілія» (Коршовець)

11:50  ФК «Липини-2» - ФК «Одеради»

12:40  ФК «Піддубці» - «Стохід» (Зубильне)

13:30  «Волинь» (Угринів) - «Україна» (Баїв)

14:20  ФК «Ратнів» - ФК «Воютин»

15:10  НФК «Боратин-Юніор» - ФК «Городище»

16:00  ФК «Забороль-2» - «Олімпія-2» (Рокині)

 

2-й тур

(25 листопада 2018 р.)

11:00  ФК «Піддубці» - ФК «Липини-2»

11:50  «Вілія» (Коршовець) - «Волинь» (Угринів)

12:40  ФК «Одеради»  - ФК «Несвіч»

13:30  «Олімпія-2» (Рокині) - ФК «Городище»

14:20  ФК «Воютин» - «Стохід» (Зубильне)

15:10  «Україна» (Баїв) - НФК «Боратин-Юніор»

16:00  ФК «Забороль-2» - ФК «Ратнів»

 

3-й тур

(02 грудня 2018 р.)

11:00  ФК «Несвіч» - ФК «Піддубці»

11:50  «Вілія» (Коршовець) - «Україна» (Баїв)

12:40  НФК «Боратин-Юніор» - «Олімпія-2» (Рокині)

13:30  «Стохід» (Зубильне) - ФК «Забороль-2»

14:20  ФК «Городище» - ФК «Ратнів»

15:10  «Волинь» (Угринів) - ФК «Одеради»

16:00  ФК «Липини-2» - ФК «Воютин»

 

4-й тур

(09 грудня 2018 р.)

11:00  ФК «Піддубці» - «Волинь» (Угринів)

11:50  ФК «Ратнів» - НФК «Боратин-Юніор»

12:40  ФК «Забороль-2» - ФК «Липини-2»

13:30  «Олімпія-2» (Рокині) - «Україна» (Баїв)

14:20  ФК «Воютин» - ФК «Несвіч»

15:10  ФК «Городище» - «Стохід» (Зубильне)

16:00  ФК «Одеради» - «Вілія» (Коршовець)

 

5-й тур

(16 грудня 2018 р.)

11:00  ФК «Липини-2» - ФК «Городище»

11:50  «Вілія» (Коршовець) - ФК «Піддубці»

12:40  ФК «Ратнів» - «Олімпія-2» (Рокині)

13:30  ФК «Несвіч» - ФК «Забороль-2»

14:20  «Волинь» (Угринів) - ФК «Воютин»

15:10  «Стохід» (Зубильне) - НФК «Боратин-Юніор»

16:00  «Україна» (Баїв) - ФК «Одеради»

 

6-й тур

(23 грудня 2018 р.)

11:00  НФК «Боратин-Юніор» - ФК «Липини-2»

11:50  ФК «Забороль-2» - «Волинь» (Угринів)

12:40  «Олімпія-2» (Рокині) - «Стохід» (Зубильне)

13:30  ФК «Городище» - ФК «Несвіч»

14:20  ФК «Воютин» - «Вілія» (Коршовець)

15:10  ФК «Піддубці» - ФК «Одеради»

16:00  «Україна» (Баїв) - ФК «Ратнів»

 

7-й тур

(20 січня 2019 р.)

11:00  «Вілія» (Коршовець) - ФК «Забороль-2»

11:50  НФК «Боратин-Юніор» - ФК «Несвіч»

12:40  ФК «Липини-2» - «Олімпія-2» (Рокині)

13:30  ФК «Ратнів» - «Стохід» (Зубильне)

14:20  ФК «Піддубці» - «Україна» (Баїв)

15:10  «Волинь» (Угринів) - ФК «Городище»

16:00  ФК «Одеради» - ФК «Воютин»

 

8-й тур

(27 січня 2019 р.)

11:00  ФК «Городище» - «Вілія» (Коршовець)

11:50  ФК «Несвіч» - «Олімпія-2» (Рокині)

12:40  ФК «Воютин» - ФК «Піддубці»

13:30  «Волинь» (Угринів) - НФК «Боратин-Юніор»

14:20  «Стохід» (Зубильне) - «Україна» (Баїв)

15:10  ФК «Забороль-2» - ФК «Одеради»

16:00  ФК «Липини-2» - ФК «Ратнів»

 

9-й тур

(03 лютого 2019 р.)

11:00  «Олімпія-2» (Рокині) - «Волинь» (Угринів)

11:50  «Стохід» (Зубильне) - ФК «Липини-2»

12:40  ФК «Ратнів» - ФК «Несвіч»

13:30  ФК «Піддубці» - ФК «Забороль-2»

14:20  НФК «Боратин-Юніор» - «Вілія» (Коршовець)

15:10  «Україна» (Баїв) - ФК «Воютин»

16:00  ФК «Одеради» - ФК «Городище»

 

10-й тур

(10 лютого 2019 р.)

11:00  ФК «Городище» - ФК «Піддубці»

11:50  ФК «Липини-2» - «Україна» (Баїв)

12:40  ФК «Несвіч» - «Стохід» (Зубильне)

13:30  «Вілія» (Коршовець) - «Олімпія-2» (Рокині)

14:20  ФК «Ратнів» - «Волинь» (Угринів)

15:10  ФК «Воютин» - ФК «Забороль-2»

16:00  НФК «Боратин-Юніор» - ФК «Одеради»

 

11-й тур

(17 лютого 2019 р.)

11:00  ФК «Забороль-2» - «Україна» (Баїв)

11:50  ФК «Липини-2» - ФК «Несвіч»

12:40  ФК «Піддубці» - НФК «Боратин-Юніор»

13:30  «Вілія» (Коршовець) - ФК «Ратнів»

14:20  «Волинь» (Угринів) - «Стохід» (Зубильне)

15:10  «Олімпія-2» (Рокині) - ФК «Одеради»

16:00  ФК «Воютин» - ФК «Городище»

 

12-й тур

(24 лютого 2019 р.)

11:00  ФК «Піддубці» - «Олімпія-2» (Рокині)

11:50  ФК «Городище» - ФК «Забороль-2»

12:40  «Україна» (Баїв) - ФК «Несвіч»

13:30  «Стохід» (Зубильне) - «Вілія» (Коршовець)

14:20  ФК «Одеради» - ФК «Ратнів»

15:10  ФК «Липини-2» - «Волинь» (Угринів)

16:00  НФК «Боратин-Юніор» - ФК «Воютин»

 

13-й тур

(03 березня 2019 р.)

11:00  «Україна» (Баїв) – ФК «Городище»

11:50  «Волинь» (Угринів) - ФК «Несвіч»

12:40  ФК «Забороль-2» - НФК «Боратин-Юніор»

13:30  «Вілія» (Коршовець) - ФК «Липини-2»

14:20  «Олімпія-2» (Рокині) – ФК «Воютин»

15:10  «Стохід» (Зубильне) - ФК «Одеради»

16:00  ФК «Ратнів» - ФК «Піддубці»

 

        Виключне право щодо переносу матчів Чемпіонату належить Комітету з проведення змагань ФФЛР.

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

         

Захисний код
Оновити

Календар


<< < грудня 2018 > >>
п в с ч п с н
26 27 28 29 30 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
немає подія за місяць грудня 2018 немає подія за місяць грудня 2018
Яндекс.Метрика