Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Футзал 2018/19 Перша ліга 10 тур

Результати ігор

Чемпіонату Луцького району

з міні-футболу (футзалу) сезону 2018/2019 рр.

Перша ліга

10-й тур

(10 лютого, неділя)

 

ФК «Городище» – ФК «Піддубці» - 4:8 (2:2)

Голи: Ковальчук Дмитро, 15, 25; Митрофанюк Юрій, 20; Мороз Андрій, 30 – Романюк Олександр, 10; Лисенко Олександр, 18, 21, 26, 37, 38, 39; Корнійчук Олександр,22

Нереалізований 10-метровий удар: Лисенко Олександр («Піддубці»),33

Попередження: Мороз Андрій («Городище»)

Арбітри: Котельчук Ігор, Бугайчук Сергій

 

ФК «Липини-2» – «Україна» (Баїв) - 0:5 (0:3)

Голи: Наконечний Андрій, 10; Потапчук Станіслав, 11,38; Березюк Сергій, 14, 30

Попередження: Янчук Михайло («Липини-2»)

Арбітри: Котельчук Ігор, Бугайчук Сергій

 

«Вілія» (Коршовець) – «Олімпія-2» ( Рокині) - 1:6 (1:3)

Голи: Прудніков Ігор, 20 – Очко Павло, 8, 25; Ярмольський Вадим, 10; Хмара Олександр, 11; Ковтонюк Віктор, 28,38;

Попередження: Ковтонюк Віктор, Кушнірчук Олександр, Очко Павло (усі - «Олімпія-2»)

Арбітри: Бугайчук Сергій, Котельчук Ігор

 

ФК «Ратнів» – «Волинь» (Угринів) - 1:5 (1:2)

Голи: Скиданюк Олександр,8 – Будянський Вадим, 5 (автогол); Горанюк Олександр, 7; Семенюк Олег, 21; Марчук Юрій, 26; Мигловець Сергій, 30

Попередження: Лищук Олександр («Волинь»)

Арбітри: Бугайчук Сергій, Котельчук Ігор

 

ФК «Несвіч» – «Стохід» (Зубильне) - 2:3 (0:2)

Голи: Козак Богдан, 22,40 – Моспанюк Богдан, 9; Матчук Олександр, 16; Тимофіюк Андрій, 23

Попередження: Козак Богдан – Моспанюк Богдан

Арбітри: Котельчук Ігор, Бугайчук Сергій

 

НФК «Боратин-Юніор» – ФК «Одеради» - 5:2 (1:0)

Голи: Романов Мартін, 2, 33, 38; Ткачук Павло, 21; Тарасюк Дмитро, 37 – Франчук Євген, 37,39

Попередження: Васильченко Денис – Франчук Євген

Арбітри: Бугайчук Сергій, Котельчук Ігор

 

АСК «Забороль-2» – ФК «Воютин» - 5:0 (технічна поразка)

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

«Волинь» (Угринів)

10

8

0

2

57-23

24

2.

«Вілія» (Коршовець)

10

8

0

2

67-34

24

3.

ФК «Ратнів»

10

7

1

2

50-32

22

4.

ФК «Піддубці»

10

7

1

2

52-36

22

5.

ФК «Несвіч»

10

7

0

3

52-38

21

6.

«Стохід» (Зубильне)

10

6

1

3

35-26

19

7.

«Україна» (Баїв)

10

5

3

2

40-26

18

8.

НФК «Боратин-Юніор»

10

5

0

5

39-42

15

9.

«Олімпія-2» (Рокині)

10

4

1

5

33-35

13

10.

АСК «Забороль-2»

10

4

1

5

35-40

13

11.

ФК «Липини-2»

10

2

1

7

33-38

7

12.

ФК «Городище»

10

1

0

9

30-75

3

13.

ФК «Одеради»

10

1

0

9

30-73

3

14.

ФК «Воютин»

10

0

1

9

17-52

0

 

Бомбардири:

21 - Лисенко Олександр (ФК «Піддубці»), Скиданюк Олександр (ФК «Ратнів»)

17 - Романов Мартін (НФК «Боратин-Юніор»)

16 - Лисюк Михайло («Вілія»)

15 - Тимофіюк Андрій («Стохід»), Козак Богдан (ФК «Несвіч»)

13 - Мельник Микола («Вілія»)

12 - Гонтар Петро (ФК «Несвіч»), Прудніков Ігор («Вілія»), Наконечний Богдан («Україна»)

11 - Марчук Юрій («Волинь»), Митрофанюк Юрій (ФК «Городище»), Пестракович Роман (ФК «Несвіч»), Гайдай Валерій (ФК «Одеради»)

 

Наступний тур пропускає (три жовті картки):

Козак Богдан (ФК «Несвіч»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовтих картки):

Корнійчук Олександр, Супрунець Тарас (ФК «Піддубці»)

Кривенький Олег («Волинь»)

Васильченко Денис («Боратин-Юніор»)

Гармидер Андрій («Олімпія-2»)

Трефіловський Дмитро (АСК «Забороль-2»)

 

Наступні матчі:

11-й тур 17 лютого (неділя)

11:00  ФК «Забороль-2» - «Україна» (Баїв)

11:50  ФК «Липини-2» - ФК «Несвіч»

12:40  ФК «Піддубці» - НФК «Боратин-Юніор»

13:30  «Вілія» (Коршовець) - ФК «Ратнів»

14:20  «Волинь» (Угринів) - «Стохід» (Зубильне)

15:10  «Олімпія-2» (Рокині) - ФК «Одеради»

ФК «Воютин» - ФК «Городище» - 0:5 (технічна поразка)

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < серпня 2019 > >>
п в с ч п с н
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 01
28 подій за місяць серпня 2019 28 подій за місяць серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
20:00 ВіліяВілія - ЛипиниЛипини 3:5
1 подія на 03. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
14:00 ТорчинТорчин - ЛищеЛище 2:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
14:00 ПіддубціПіддубці - УкраїнаУкраїна 15:1
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
20:00 Гірка ПолонкаГірка Полонка - ОдерадиОдеради 2:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
20:00 УгринівУгринів - ОлімпіяОлімпія 1:3
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
21:00 БоратинБоратин - РатьРать 4:3
5 подій на 04. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
20:00 ОлімпіяОлімпія - Гірка ПолонкаГірка Полонка 3:2
1 подія на 10. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
14:00 ЛищеЛище - ВіліяВілія 3:1
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
14:00 УкраїнаУкраїна - УгринівУгринів 0:7
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
14:00 ОдерадиОдеради - РатьРать 0:3
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
14:00 ЛипиниЛипини - ПіддубціПіддубці 1:4
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
20:00 ЗаборольЗабороль - БоратинБоратин 7:1
5 подій на 11. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 7
21:00 БоратинБоратин - Гірка ПолонкаГірка Полонка 4:3
1 подія на 14. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
20:00 ТорчинТорчин - ЗаборольЗабороль 1:6
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
20:00 Гірка ПолонкаГірка Полонка - УкраїнаУкраїна 7:2
2 подій на 17. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
14:00 БоратинБоратин - ОдерадиОдеради 12:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
14:00 РатьРать - ОлімпіяОлімпія 0:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
14:00 УгринівУгринів - ЛипиниЛипини 6:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
20:00 ПіддубціПіддубці - ЛищеЛище 3:3
4 подій на 18. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 1
21:00 ЛищеЛище - РатьРать 3:0
1 подія на 22. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
20:00 ОлімпіяОлімпія - ОдерадиОдеради 7:0
1 подія на 24. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
14:00 ЛипиниЛипини - Гірка ПолонкаГірка Полонка 2:5
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
14:00 УгринівУгринів - ЛищеЛище 3:1
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
14:00 УкраїнаУкраїна - РатьРать 2:6
3 подій на 25. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
21:00 ВіліяВілія - ЗаборольЗабороль -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
21:00 БоратинБоратин - ТорчинТорчин -:-
2 подій на 28. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 13
20:00 РатьРать - ЛипиниЛипини -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 13
20:00 ЛищеЛище - Гірка ПолонкаГірка Полонка -:-
2 подій на 31. серпня 2019
Яндекс.Метрика