Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Кубок "ВолиньСпорт" Календар

КАЛЕНДАР ІГОР ТУРНІРУ З ФУТБОЛУ

«ВолиньSport Cup»

 

Група «А»

  1. «Україна» (Баїв)
  2. «Рать» (Ратнів)
  3. «Вілія» (Коршовець)
  4. ФК «Забороль»

1-й тур

31 березня (неділя)

12:00  «Україна» (Баїв) – ФК «Забороль» (матч відбудеться в с.Забороль)

14:00  «Рать» (Ратнів) – «Вілія» (Коршовець) (матч відбудеться в с.Забороль)

 

2-й тур

06 квітня (субота)

16:00  «Україна» (Баїв) – «Рать» (Ратнів)

16:00  «Вілія» (Коршовець) – ФК «Забороль»

 

3-й тур

07 квітня (неділя)

13:00  «Вілія» (Коршовець) – «Україна» (Баїв)

13:00  ФК «Забороль» – «Рать» (Ратнів)

 

Група «Б»

  1. «Волинь» (Угринів)
  2. НФК «Боратин»
  3. ФК «Піддубці»

1-й тур

31 березня (неділя)

14:00  НФК «Боратин» – ФК «Піддубці»

 

2-й тур

06 квітня (субота)

16:00  «Волинь» (Угринів) – НФК «Боратин»

 

3-й тур

07 квітня (неділя)

13:00  ФК «Піддубці» – «Волинь» (Угринів)

Група «В»

  1. ФК «Гірка Полонка»
  2. ФК «Липини»
  3. ФК «Одеради»

1-й тур

26 березня (неділя)

13:00  ФК «Липини» – ФК «Одеради»

 

2-й тур

06 квітня (субота)

16:00  ФК «Гірка Полонка» – ФК «Липини»

 

3-й тур

07 квітня (неділя)

13:00  ФК «Одеради» – ФК «Гірка Полонка»

 

Група «Г»

  1. «Акцент» (Горзвин)
  2. ФК «Торчин»
  3. «Олімпія» (Рокині)

1-й тур

31 березня (неділя)

13:00  ФК «Торчин» – «Олімпія» (Рокині)

 

2-й тур

01 квітня (субота)

16:00  «Акцент» (Горзвин) – ФК «Торчин»

 

3-й тур

02 квітня (неділя)

13:00  «Олімпія» (Рокині) – «Акцент» (Горзвин)

 

Після 3-го туру формується турнірна таблиця з команд, які посіли 1-ші місця в своїх групах (команді, яка зайняла 1-ше місце в Групі «А», віднімається результат гри з командою, яка зайняла 4-те місце в Групі «А»)

НАПРИКЛАД

Група «Д»

 

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Старт»

2

2

0

0

5-2

6

2

«Рух»

2

2

0

0

2-0

6

3

«Білий М’яч»

2

1

1

0

4-1

4

4

«Колос»

2

1

0

1

2-1

3

 

До 1/4 фіналу напряму проходять кращі три команди, які зайняли 1-ші місця в своїх групах.

 

1/8 фіналу

13 квітня (субота)

матч №1. А2 – Б2

матч №2. Г2 – А3

матч №3. Г3 – Д4

матч №4. А4 – В3

матч №5. Б3 – В2

 

1/4 фіналу

14 квітня (неділя)

матч №6. переможець матчу №3 – Д2

матч №7. переможець матчу №4 – Д3

матч №8. переможець матчу №2 – Д1

матч №9. переможець матчу №1 – переможець матчу №5

 

1/2 фіналу

20 квітня (субота)

переможець матчу №6 – переможець матчу №7

переможець матчу №8 – переможець матчу №9

 

ФІНАЛ

21 квітня (неділя)

Час та місце проведення фіналу визначиться після ігор ½ фіналу.

 

Базовий час проведення ігор: неділя – 13:00 год., субота – 16:00 год.

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < червня 2019 > >>
п в с ч п с н
27 28 29 30 31 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
25 подій за місяць червня 2019 25 подій за місяць червня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 4
20:00 РатьРать - ТорчинТорчин 1:0
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 4
20:00 УгринівУгринів - ПіддубціПіддубці 2:1
2 подій на 01. червня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 4
13:30 ОдерадиОдеради - ЗаборольЗабороль 0:9
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 4
14:00 Гірка ПолонкаГірка Полонка - ВіліяВілія 1:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 4
14:00 УкраїнаУкраїна - ЛищеЛище 3:9
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 4
16:30 ЛипиниЛипини - БоратинБоратин 0:4
4 подій на 02. червня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 5
19:30 ЛипиниЛипини - ЛищеЛище 1:4
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 5
19:30 ЗаборольЗабороль - ОлімпіяОлімпія 7:0
2 подій на 08. червня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 5
14:00 ПіддубціПіддубці - Гірка ПолонкаГірка Полонка 3:1
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 5
14:00 БоратинБоратин - УгринівУгринів 1:1
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 5
14:00 ТорчинТорчин - ОдерадиОдеради 3:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 5
20:00 ВіліяВілія - РатьРать 1:2
4 подій на 09. червня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 6
20:00 ЛищеЛище - БоратинБоратин 2:5
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 6
21:00 ОдерадиОдеради - ВіліяВілія 2:4
2 подій на 22. червня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 6
14:00 РатьРать - ПіддубціПіддубці 2:3
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 6
14:00 УкраїнаУкраїна - ЗаборольЗабороль 0:4
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 6
16:00 Гірка ПолонкаГірка Полонка - УгринівУгринів -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 6
20:00 ОлімпіяОлімпія - ТорчинТорчин 6:2
4 подій на 23. червня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 1
14:00 ЛищеЛище - РатьРать -:-
1 подія на 28. червня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 7
20:00 УгринівУгринів - РатьРать -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 7
20:00 ТорчинТорчин - УкраїнаУкраїна -:-
2 подій на 29. червня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 7
14:00 БоратинБоратин - Гірка ПолонкаГірка Полонка -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 7
14:00 ЗаборольЗабороль - ЛипиниЛипини -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 7
16:30 ВіліяВілія - ОлімпіяОлімпія -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 7
20:00 ПіддубціПіддубці - ОдерадиОдеради -:-
4 подій на 30. червня 2019
Яндекс.Метрика