Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Кубок "ВолиньСпорт" Календар

КАЛЕНДАР ІГОР ТУРНІРУ З ФУТБОЛУ

«ВолиньSport Cup»

 

Група «А»

  1. «Україна» (Баїв)
  2. «Рать» (Ратнів)
  3. «Вілія» (Коршовець)
  4. ФК «Забороль»

1-й тур

31 березня (неділя)

12:00  «Україна» (Баїв) – ФК «Забороль» (матч відбудеться в с.Забороль)

14:00  «Рать» (Ратнів) – «Вілія» (Коршовець) (матч відбудеться в с.Забороль)

 

2-й тур

06 квітня (субота)

16:00  «Україна» (Баїв) – «Рать» (Ратнів)

16:00  «Вілія» (Коршовець) – ФК «Забороль»

 

3-й тур

07 квітня (неділя)

13:00  «Вілія» (Коршовець) – «Україна» (Баїв)

13:00  ФК «Забороль» – «Рать» (Ратнів)

 

Група «Б»

  1. «Волинь» (Угринів)
  2. НФК «Боратин»
  3. ФК «Піддубці»

1-й тур

31 березня (неділя)

14:00  НФК «Боратин» – ФК «Піддубці»

 

2-й тур

06 квітня (субота)

16:00  «Волинь» (Угринів) – НФК «Боратин»

 

3-й тур

07 квітня (неділя)

13:00  ФК «Піддубці» – «Волинь» (Угринів)

Група «В»

  1. ФК «Гірка Полонка»
  2. ФК «Липини»
  3. ФК «Одеради»

1-й тур

26 березня (неділя)

13:00  ФК «Липини» – ФК «Одеради»

 

2-й тур

06 квітня (субота)

16:00  ФК «Гірка Полонка» – ФК «Липини»

 

3-й тур

07 квітня (неділя)

13:00  ФК «Одеради» – ФК «Гірка Полонка»

 

Група «Г»

  1. «Акцент» (Горзвин)
  2. ФК «Торчин»
  3. «Олімпія» (Рокині)

1-й тур

31 березня (неділя)

13:00  ФК «Торчин» – «Олімпія» (Рокині)

 

2-й тур

01 квітня (субота)

16:00  «Акцент» (Горзвин) – ФК «Торчин»

 

3-й тур

02 квітня (неділя)

13:00  «Олімпія» (Рокині) – «Акцент» (Горзвин)

 

Після 3-го туру формується турнірна таблиця з команд, які посіли 1-ші місця в своїх групах (команді, яка зайняла 1-ше місце в Групі «А», віднімається результат гри з командою, яка зайняла 4-те місце в Групі «А»)

НАПРИКЛАД

Група «Д»

 

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Старт»

2

2

0

0

5-2

6

2

«Рух»

2

2

0

0

2-0

6

3

«Білий М’яч»

2

1

1

0

4-1

4

4

«Колос»

2

1

0

1

2-1

3

 

До 1/4 фіналу напряму проходять кращі три команди, які зайняли 1-ші місця в своїх групах.

 

1/8 фіналу

13 квітня (субота)

матч №1. А2 – Б2

матч №2. Г2 – А3

матч №3. Г3 – Д4

матч №4. А4 – В3

матч №5. Б3 – В2

 

1/4 фіналу

14 квітня (неділя)

матч №6. переможець матчу №3 – Д2

матч №7. переможець матчу №4 – Д3

матч №8. переможець матчу №2 – Д1

матч №9. переможець матчу №1 – переможець матчу №5

 

1/2 фіналу

20 квітня (субота)

переможець матчу №6 – переможець матчу №7

переможець матчу №8 – переможець матчу №9

 

ФІНАЛ

21 квітня (неділя)

Час та місце проведення фіналу визначиться після ігор ½ фіналу.

 

Базовий час проведення ігор: неділя – 13:00 год., субота – 16:00 год.

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

         

Захисний код
Оновити

Календар


<< < квітня 2019 > >>
п в с ч п с н
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 01 02 03 04 05
немає подія за місяць квітня 2019 немає подія за місяць квітня 2019
Яндекс.Метрика