Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Чемпіонат 2019 7-й тур Результати

Чемпіонат Луцького району

з футболу сезону 2019 року

      7-й тур     

29 червня (субота)

 

«Волинь» (Угринів) – «Рать» (Ратнів) - 3:2 (3:1)

Голи: Мигловець Сергій, 5; Бранюк Олександр, 31; Жук Дмитро, 44 – Савчук Андрій, 26; Химчук Андрій, 86

Попередження: Кривенький Олег, Антіпенков Олександр – Кравчук Данило

Вилучення: Кривенький Олег(«Волинь»), 85 (друге попередження)

Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра: Склянчук Ігор, Босак Микола

 

ФК «Торчин» – «Україна» (Баїв) - 3:1 (2:1)

Голи: Ткачук Олександр, 32; Кревський Юрій, 44, 90+2 – Лойко Роман, 7

Попередження: Ткачук Олександр, Шинкарук Віталій, Поремчук Віктор – Кравчук Василь, Поляк Ярослав

Вилучення: Крочук Владислав («Україна»), 26 («фол останньої надії»)

Арбітр: Щербик Андрій, асистенти арбітра: Катеринюк Олег, Кіпень Арсен

 

30 червня (неділя)

ФК «Піддубці» – «Альянс» (Одеради) - 7:0 (4:0)

Голи: Супрунець Тарас, 15; Турик Андрій, 26; Корнійчук Олександр, 34, 50, 58, 73; Скопюк Олег, 38

Попередження: не було

Арбітр: Котельчук Ігор

 

ФК «Забороль» – ФК «Липини» - 2:2 (1:1)

Голи: Кушнір Петро, 44, 52 – Байбула Михайло, 20, 85

Попередження: Воробей Віктор, Ісінчук Сергій – Байбула Михайло, Бурковський Дмитро

Арбітр: Васін Андрій, асистенти арбітра: Щербик Андрій, Скиданюк Сергій

 

«Вілія» (Коршовець) – «Олімпія» (Рокині) - 1:6 (0:3)

Голи: Ференц Андрій, 54 – Янко Андрій, 13, 68, 73, 81; Демиденко Сергій, 26; Кисляк Дмитро, 30

Попередження: не було

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Скиданюк Сергій, Катеринюк Олег

 

НФК «Боратин» – ФК «Гірка Полонка» - матч перенесено

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

АСК «Забороль»

7

5

2

0

33-7

17

2.

НФК «Боратин»

6

5

1

0

26-9

16

3.

ФК «Торчин»

7

5

0

2

17-14

15

4.

ФК «Лище»

5

4

0

1

22-11

12

5.

«Волинь» (Угринів)

7

3

3

1

18-12

12

6.

ФК «Піддубці»

7

4

0

3

23-11

12

7.

«Олімпія» (Рокині)

6

4

0

2

24-13

12

8.

«Вілія» (Коршовець)

7

2

1

4

11-21

7

9.

«Рать» (Ратнів)

5

2

0

3

8-11

6

10.

ФК «Липини»

6

1

2

3

6-19

5

11.

«Альянс» (Одеради)

6

0

1

5

6-28

1

12.

«Україна» (Баїв)

6

0

0

6

11-35

0

13.

ФК «Гірка Полонка»

5

0

0

5

4-15

-1

                                                                                                 

Бомбардири:

13 - Бебко Павло («Боратин»)

10 - Корнійчук Олександр («Піддубці»)

8 - Кисляк Дмитро («Олімпія»), Ткаченко Сергій («Забороль»)

7 - Кушнір Петро («Забороль»), Янко Андрій («Олімпія»)

5 - Курик Валерій ( «Боратин»), Стоянович Володимир («Торчин»)

4 - Мельничук Сергій, Ткачук Андрій («Лище)

 

Дискваліфікація (наступний 8-тур пропускають):

Вознюк Вадим, Соломатін Юрій - ФК «Лище»

Крочук Владислав - «Україна» (Баїв)

Кривенький Олег - «Волинь» (Угринів)

Шинкарук Віталій - ФК «Торчин»

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Динісов Ігор, Гадзінський Святослав («Забороль»)

Яковлєв Юрій («Боратин»)

Бощук Анатолій, Ткачук Олександр, Шавала Олександр, Янченко Ігор («Торчин»)

Антипенков Олександр, Лащук Олександр («Волинь»)

Демиденко Сергій («Олімпія»)

Бурковський Дмитро («Липини»)

Волох Віталій, Демковський Назар, Ліпчик Петро («Альянс»)

Кравчук Василь, Наконечний Богдан, Поляк Ярослав («Україна»)

 

Наступні матчі:

8-й тур

(06 липня, субота)

17:00 «Рать» (Ратнів) - ФК «Гірка Полонка»

17:00 ФК «Піддубці» - «Олімпія» (Рокині)

(07 липня, неділя)

11:00 «Україна» (Баїв) - «Вілія» (Коршовець)

11:00 ФК «Липини» - ФК «Торчин»

11:00 ФК «Одеради»  - «Волинь» (Угринів)

17:00 ФК «Лище» - АСК «Забороль»

НФК «Боратин» пропускає тур

                         

08 липня – 27 липня ПЕРЕРВА

15 ЛИПНЯ – 25 ЛИПНЯ ТРАНСФЕРНИЙ (ДОЗАЯВКОВИЙ ) ПЕРІОД

 

КУБОК 1/4 фіналу

(27 серпня, субота)

17:00НФК «Боратин» - «Вілія» (Коршовець)

17:00 ФК «Торчин» - «Олімпія» (Рокині)

(28 серпня, неділя)

11:00 АСК «Забороль» - ФК «Липини»

11:00 «Альянс» (Одеради) - «Волинь» (Угринів)

 

9-й тур

(03 серпня, субота)

17:00НФК «Боратин» - «Рать» (Ратнів)

17:00 «Вілія» (Коршовець) - ФК «Липини»

(04 серпня, неділя)

11:00 ФК «Торчин» - ФК «Лище»

11:00 ФК «Піддубці»  - «Україна» (Баїв)

17:00 ФК «Гірка Полонка» - ФК «Одеради» 

17:00  «Волинь» (Угринів) - «Олімпія» (Рокині)

АСК «Забороль» пропускає тур

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < липня 2019 > >>
п в с ч п с н
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
7 подій за місяць липня 2019 7 подій за місяць липня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 8
20:00 РатьРать - Гірка ПолонкаГірка Полонка 3:0
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 8
20:00 ПіддубціПіддубці - ОлімпіяОлімпія 1:3
2 подій на 06. липня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 8
14:00 ЛипиниЛипини - ТорчинТорчин 0:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 8
14:00 ОдерадиОдеради - УгринівУгринів 0:7
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 8
20:00 ЛищеЛище - ЗаборольЗабороль 1:2
3 подій на 07. липня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 7
14:00 БоратинБоратин - Гірка ПолонкаГірка Полонка -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 8
22:00 УкраїнаУкраїна - ВіліяВілія 4:4
2 подій на 12. липня 2019
Яндекс.Метрика