Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Чемпіонат 2019 8-й тур Результати

Чемпіонат Луцького району

з футболу сезону 2019 року

     8-й тур     

06 липня (субота)

 

«Рать» (Ратнів) – ФК «Гірка Полонка» - 3:0 (2:0)

Голи: Акінін Сергій, 2; Андрощук Андрій Ан., 6; Мартинюк Валерій, 75 (з пенальті)

Попередження: не було

Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра: Катеринюк Олег, Маковський Василь

 

ФК «Піддубці» – «Олімпія» (Рокині) - 1:3 (1:2)

Голи: Корнійчук Олександр, 20 – Демиденко Сергій, 13; Янко Андрій, 28; Маслічук Сергій, 75

Попередження: Василевський Владислав – Ліщук Юрій

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Лойко Павло, Кравчук Василь

 

07 липння (неділя)

ФК «Липини» – ФК «Торчин» - 0:2 (0:0)

Голи: Романчук Леонід, 70; Шавала Олександр, 90

Попередження: Байбула Михайло («Липини»)

Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра: Щербик Андрій, Мисковець Андрій

 

«Альянс» (Одеради) – «Волинь» (Угринів) - 0:7 (0:2)

Голи: Красюк Ігор, 31; Лащук Олександр, 43, 81, 83, 90; Козак Богдан, 55; Пестракович Роман, 89

Попередження: Гайдай Олег, Гайдай Валерій – Лащук Олександр

Вилучення: Гайдай Валерій, 65 (друга жовта картка)

Арбітр: Васін Андрій, асистенти арбітра: Андрощук Андрій, Пустовіт Ілля

 

ФК «Лище» – АСК «Забороль» - 1:2 (0:1)

Голи: Ліщук Павло, 83 (з пенальті) – Васільєв Максим, 5; Динісов Ігор, 67

Попередження: Оверчук Роман, Зінкевич Дмитро – Петров Петро, Динісов Ігор, Кушнір Петро

Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра: Лойко Павло, Склянчук Ігор

 

«Україна» (Баїв) – «Вілія» (Коршовець) - матч перенесено

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

АСК «Забороль»

8

6

2

0

35-8

20

2.

ФК «Торчин»

8

6

0

2

19-14

18

3.

НФК «Боратин»

6

5

1

0

26-9

16

4.

«Олімпія» (Рокині)

7

5

0

2

27-14

15

5.

«Волинь» (Угринів)

8

4

3

1

22-12

15

6.

ФК «Піддубці»

8

4

0

4

24-14

12

7.

ФК «Лище»

6

4

0

2

23-13

12

8.

«Рать» (Ратнів)

6

3

0

3

11-11

9

9.

«Вілія» (Коршовець)

7

2

1

4

11-21

7

10.

ФК «Липини»

7

1

2

4

6-21

5

11.

«Альянс» (Одеради)

7

0

1

6

6-35

1

12.

«Україна» (Баїв)

6

0

0

6

11-35

0

13.

ФК «Гірка Полонка»

6

0

0

6

4-18

-1

                                                                                                 

Бомбардири:

13 - Бебко Павло («Боратин»)

11 - Корнійчук Олександр («Піддубці»)

8 - Кисляк Дмитро, Янко Андрій («Олімпія»), Ткаченко Сергій («Забороль»)

7 - Кушнір Петро («Забороль»)

5 - Курик Валерій ( «Боратин»), Стоянович Володимир («Торчин»)

 

Дискваліфікація (наступний 8-тур пропускають):

Крочук Владислав - «Україна» (Баїв)

Гайдай Валерій - «Альянс» (Одеради)

Динісов Ігор – АСК «Забороль»

Лащук Олександр («Волинь»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Гадзінський Святослав, Петров Петро («Забороль»)

Яковлєв Юрій («Боратин»)

Бощук Анатолій, Ткачук Олександр, Шавала Олександр, Янченко Ігор («Торчин»)

Антипенков Олександр («Волинь»)

Демиденко Сергій («Олімпія»)

Оверчук Роман («Лище»)

Байбула Михайло, Бурковський Дмитро («Липини»)

Волох Віталій, Демковський Назар, Ліпчик Петро («Альянс»)

Кравчук Василь, Наконечний Богдан, Поляк Ярослав («Україна»)

 

Наступні матчі:

Перенесені матчі:

«Рать» (Ратнів) - ФК «Лище»

НФК «Боратин» - ФК «Гірка Полонка»

«Україна» (Баїв) - «Вілія» (Коршовець)

 

08 липня – 27 липня ПЕРЕРВА

15 ЛИПНЯ – 25 ЛИПНЯ ТРАНСФЕРНИЙ (ДОЗАЯВКОВИЙ ) ПЕРІОД

 

КУБОК 1/4 фіналу

(27 серпня, субота)

17:00НФК «Боратин» - «Вілія» (Коршовець)

17:00 ФК «Торчин» - «Олімпія» (Рокині)

(28 серпня, неділя)

11:00 АСК «Забороль» - ФК «Липини»

11:00 «Альянс» (Одеради) - «Волинь» (Угринів)

 

9-й тур

(03 серпня, субота)

17:00НФК «Боратин» - «Рать» (Ратнів)

17:00 «Вілія» (Коршовець) - ФК «Липини»

(04 серпня, неділя)

11:00 ФК «Торчин» - ФК «Лище»

11:00 ФК «Піддубці»  - «Україна» (Баїв)

17:00 ФК «Гірка Полонка» - ФК «Одеради» 

17:00  «Волинь» (Угринів) - «Олімпія» (Рокині)

АСК «Забороль» пропускає тур

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < липня 2019 > >>
п в с ч п с н
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
7 подій за місяць липня 2019 7 подій за місяць липня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 8
20:00 РатьРать - Гірка ПолонкаГірка Полонка 3:0
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 8
20:00 ПіддубціПіддубці - ОлімпіяОлімпія 1:3
2 подій на 06. липня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 8
14:00 ЛипиниЛипини - ТорчинТорчин 0:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 8
14:00 ОдерадиОдеради - УгринівУгринів 0:7
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 8
20:00 ЛищеЛище - ЗаборольЗабороль 1:2
3 подій на 07. липня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 7
14:00 БоратинБоратин - Гірка ПолонкаГірка Полонка -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 8
22:00 УкраїнаУкраїна - ВіліяВілія 4:4
2 подій на 12. липня 2019
Яндекс.Метрика