Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Чемпіонат 2019 9-й тур Результати

Чемпіонат Луцького району

з футболу сезону 2019 року

перенесена гра 8-го туру

                                                           12 липня (п’ятниця)

 

«Україна» (Баїв) – «Вілія» (Коршовець) - 4:4 (4:3)

Голи: Наконечний Андрій, 20 (з пенальті), 23; Ольшевський Павло, 30; Лойко Роман, 35 – Мельник Микола, 5; Мельник Михайло, 18; Лисюк Михайло, 40; Семенюк Іван, 73

Попередження: Потапчук Станіслав – Биць Дмитро, Семенюк Іван

Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра: Кіпень Арсен, Скиданюк Сергій

 

                                                                     9-й тур     

                                                      03 серпня (субота)

«Вілія» (Коршовець) – ФК «Липини» - 3:5 (1:1)

Голи: Мельник Микола, 34; Хінцінський Ярослав, 83; Мельник Михайло, 87 – Якимчук Олександр, 32; Ревчук Ігор, 55, 77; Тімофєєв Денис, 73; Уринський Ігор, 73

Попередження: Якимчук Олександр («Липини»)

Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра: Кіпень Арсен, Волох Владислав

 

04 серпня (неділя)

ФК «Торчин» – ФК «Лище» - 2:2 (1:1)

Голи: Стоянович Володимир, 39; Бенес Максим, 90+4 – Мосійчук Олександр, 33 (з пенальті); Мельничук Сергій, 65

Попередження: Романчук Леонід, Кубський Артем, Ткачук Олександр, Добровольський Костянтин – Оверчук Роман, Ліщук Павло

Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра: Андрощук Андрій, Скиданюк Сергій

 

ФК «Піддубці» – «Україна» (Баїв) - 15:1 (8:0)

Голи: Василевський Владислав, 5, 26, 47; Корнійчук Олександр, 11 (з пенальті), 35, 51, 53, 71; Заболотний Ігор, 23, 38; Кузьми Роман, 24; Войтюк Микола, 28; Романюк Олександр, 68, 70; Новак Микола, 69 – Лойко Роман, 65

Попередження: не було

Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра: Нерубайло Денис, Даніелян Артем

 

ФК «Гірка Полонка» – «Альянс» (Одеради) - 2:2 (2:1)

Голи: Сорочук Дмитро, 7, 38 – Гайдай Олег, 42; Гайдай Олександр, 78

Попередження: Сорочук Дмитро («Гірка Полонка»)

Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра: Матвійчук Валерій, Катеринюк Олег

 

«Волинь» (Угринів) – «Олімпія» (Рокині) - 1:3 (1:0)

Голи: Козак Богдан, 2 – Демиденко Сергій, 65; Янко Андрій, 82, 90 (з пенальті)

Попередження: Козак Богдан – Демиденко Сергій

Арбітр: Бугайчук Сергій, асистенти арбітра: Шульгач Андрій, Лойко Павло

 

НФК «Боратин» – «Рать» (Ратнів) - 4:3 (1:1)

Голи: Пігула Вадим, 28; Шишка Василь, 47, 90+3; Вознюк Костянтин, 80 – Будянський Вадим, 13; Савчук Андрій, 81; Іваніцький Роман, 83

Попередження: Шишка Василь, Мілінчук Олег, Вознюк Костянтин (усі – «Боратин»)

Арбітр: Васін Андрій, асистенти арбітра: Катеринюк Олег, Волошинський Володимир

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

АСК «Забороль»

8

6

2

0

35-8

20

2.

НФК «Боратин»

7

6

1

0

30-12

19

3.

ФК «Торчин»

9

6

1

2

21-16

19

4.

«Олімпія» (Рокині)

8

6

0

2

30-15

18

5.

«Волинь» (Угринів)

9

4

3

2

23-15

15

6.

ФК «Піддубці»

9

5

0

4

39-15

15

7.

ФК «Лище»

7

4

1

2

25-15

13

8.

«Рать» (Ратнів)

7

3

0

4

14-15

9

9.

ФК «Липини»

8

2

2

4

11-24

8

10.

«Вілія» (Коршовець)

9

2

2

5

18-30

8

11.

«Альянс» (Одеради)

8

0

2

6

8-37

2

12.

«Україна» (Баїв)

8

0

1

7

16-54

1

13.

ФК «Гірка Полонка»

7

0

1

6

6-20

0

                                                                                                 

Бомбардири:

16 - Корнійчук Олександр («Піддубці»)

13 - Бебко Павло («Боратин»)

10 - Янко Андрій («Олімпія»)

8 - Кисляк Дмитро («Олімпія»), Ткаченко Сергій («Забороль»)

7 - Кушнір Петро («Забороль»)

6 - Стоянович Володимир («Торчин»), Демиденко Сергій («Олімпія»)

 

Дискваліфікація (наступний тур пропускають):

Динісов Ігор («Забороль»)

Ткачук Олександр («Торчин»)

Демиденко Сергій («Олімпія»)

Оверчук Роман («Лище»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Гадзінський Святослав, Петров Петро («Забороль»)

Вознюк Костянтин, Яковлєв Юрій («Боратин»)

Романчук Леонід, Кубський Артем, Бощук Анатолій, Шавала Олександр, Янченко Ігор («Торчин»)

Антипенков Олександр («Волинь»)

Василевський Владислав («Піддубці»)

Байбула Михайло, Бурковський Дмитро («Липини»)

Волох Віталій, Демковський Назар, Ліпчик Петро («Альянс»)

Кравчук Василь, Наконечний Богдан, Поляк Ярослав («Україна»)

 

Наступні матчі:

Кубок 1/2 фіналу

(07 серпня, середа)

18:30 НФК «Боратин» - «Волинь» (Угринів) 

18:30  АСК «Забороль» - ФК «Торчин»

 

10-й тур

(10 серпня, субота)

17:00 «Олімпія» (Рокині) - ФК «Гірка Полонка»

(11  серпня, неділя)

11:00 ФК «Лище» - «Вілія» (Коршовець)

11:00 «Україна» (Баїв) - «Волинь» (Угринів)

11:00 ФК «Одеради» - «Рать» (Ратнів)

17:00 ФК «Липини» - ФК «Піддубці» 

17:00  ФК «Забороль» - НФК «Боратин»

ФК «Торчин» пропускає тур

 

11-й тур

(17 серпня, субота)

17:00 ФК «Торчин» - ФК «Забороль»

17:00 ФК «Гірка Полонка» - «Україна» (Баїв)

(18 серпня, неділя)

11:00 НФК «Боратин» - ФК «Одеради»

11:00 «Рать» (Ратнів) - «Олімпія» (Рокині) 

11:00 «Волинь» (Угринів) - ФК «Липини»

17:00 ФК «Піддубці» - ФК «Лище»

«Вілія» (Коршовець)» пропускає тур

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < серпня 2019 > >>
п в с ч п с н
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 01
27 подій за місяць серпня 2019 27 подій за місяць серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
20:00 ВіліяВілія - ЛипиниЛипини 3:5
1 подія на 03. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
14:00 ТорчинТорчин - ЛищеЛище 2:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
14:00 ПіддубціПіддубці - УкраїнаУкраїна 15:1
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
20:00 Гірка ПолонкаГірка Полонка - ОдерадиОдеради 2:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
20:00 УгринівУгринів - ОлімпіяОлімпія 1:3
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
21:00 БоратинБоратин - РатьРать 4:3
5 подій на 04. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
20:00 ОлімпіяОлімпія - Гірка ПолонкаГірка Полонка 3:2
1 подія на 10. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
14:00 ЛищеЛище - ВіліяВілія 3:1
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
14:00 УкраїнаУкраїна - УгринівУгринів 0:7
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
14:00 ОдерадиОдеради - РатьРать 0:3
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
14:00 ЛипиниЛипини - ПіддубціПіддубці 1:4
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
20:00 ЗаборольЗабороль - БоратинБоратин 7:1
5 подій на 11. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 7
21:00 БоратинБоратин - Гірка ПолонкаГірка Полонка 4:3
1 подія на 14. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
20:00 ТорчинТорчин - ЗаборольЗабороль 1:6
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
20:00 Гірка ПолонкаГірка Полонка - УкраїнаУкраїна 7:2
2 подій на 17. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
14:00 БоратинБоратин - ОдерадиОдеради 12:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
14:00 РатьРать - ОлімпіяОлімпія 0:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
14:00 УгринівУгринів - ЛипиниЛипини 6:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
20:00 ПіддубціПіддубці - ЛищеЛище 3:3
4 подій на 18. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
20:00 ВіліяВілія - ЗаборольЗабороль -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
20:00 ОлімпіяОлімпія - ОдерадиОдеради -:-
2 подій на 24. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
14:00 ЛипиниЛипини - Гірка ПолонкаГірка Полонка -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
14:00 УгринівУгринів - ЛищеЛище -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
20:00 УкраїнаУкраїна - РатьРать -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
20:00 БоратинБоратин - ТорчинТорчин -:-
4 подій на 25. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 13
20:00 РатьРать - ЛипиниЛипини -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 13
20:00 ЛищеЛище - Гірка ПолонкаГірка Полонка -:-
2 подій на 31. серпня 2019
Яндекс.Метрика