Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Чемпіонат 2019 10-й тур Результати

Чемпіонат Луцького району

з футболу сезону 2019 року

                                                                     10-й тур    

                                                           10 серпня (субота)

 

«Олімпія» (Рокині) – ФК «Гірка Полонка» - 3:2 (1:1)

Голи: Кисляк Дмитро, 19, 62; Ковтонюк Віктор, 83 – Сорочук Дмитро, 27; Пасюк Станіслав, 73

Попередження: Завиднюк Андрій, Грицюк Назар – Трачук Віталій

Арбітр: Щербик Андрій, асистенти арбітра: Андрощук Андрій, Волох Владислав

 

11 серпня (неділя)

ФК «Лище» – «Вілія» (Коршовець) - 3:1 (2:0)

Голи: Бляшук Олександр, 6, 37; Ткачук Андрій, 55 – Вішнер Олександр, 50

Попередження: Каширець Олег, Герба Ігор – Шульжук Андрій

Арбітр: Мисковець Андрій, асистенти арбітра: Щербик Андрій, Оверчук Роман

 

ФК «Липини» – ФК «Піддубці» - 1:4 (1:1)

Голи: Якимчук Олександр, 13 – Корнійчук Олександр, 3, 75, 83; Тарасюк Роман, 55

Попередження: не було

Арбітр: Бугайчук Сергій

 

«Альянс» (Одеради) – «Рать» (Ратнів) - 0:3 (0:3)

Голи: Скиданюк Сергій, 2; Акінін Сергій, 20; Костюк Михайло, 27

Попередження: Акінін Сергій («Рать»)

Арбітр: Васін Андрій, асистенти арбітра: Шульгач Андрій, Маковський Василь

 

«Україна» (Баїв) – «Волинь» (Угринів) - 0:7 (0:5)

Голи: Гонтар Петро, 5 ,18, 43, 78; Мигловець Сергій, 26; Лащук Олександр, 37; Бранюк Олександр, 68

Попередження: Кравчук Василь – Мигловець Сергій

Арбітр: Котельчук Ігор

 

АСК «Забороль» – НФК «Боратин» - 7:1 (2:0)

Голи: Воробей Віктор, 7; Якубу Зекерія, 15 (з пенальті); Симонович Вадим, 47; Шелест Петро, 52, 73; Назарчук Ігор, 78; Ткаченко Олександр, 87 – Бойко Андрій, 61

Попередження: Якубу Зекерія, Васільєв Максим – Бебко Павло, Терещук Дмитро

Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра: Шульгач Андрій, Скиданюк Сергій

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

АСК «Забороль»

9

7

2

0

42-9

23

2.

«Олімпія» (Рокині)

9

7

0

2

33-17

21

3.

НФК «Боратин»

8

6

1

1

31-19

19

4.

ФК «Торчин»

9

6

1

2

21-16

19

5.

«Волинь» (Угринів)

10

5

3

2

30-15

18

6.

ФК «Піддубці»

10

6

0

4

43-16

18

7.

ФК «Лище»

8

5

1

2

28-16

16

8.

«Рать» (Ратнів)

8

4

0

4

17-15

12

9.

ФК «Липини»

9

2

2

5

12-28

8

10.

«Вілія» (Коршовець)

10

2

2

6

19-33

8

11.

«Альянс» (Одеради)

9

0

2

7

8-40

2

12.

«Україна» (Баїв)

9

0

1

8

16-61

1

13.

ФК «Гірка Полонка»

8

0

1

7

8-23

0

                                                                                                 

Бомбардири:

19 - Корнійчук Олександр («Піддубці»)

13 - Бебко Павло («Боратин»)

10 - Кисляк Дмитро, Янко Андрій («Олімпія»)

8 - Ткаченко Сергій («Забороль»)

7 - Кушнір Петро («Забороль»)

6 - Стоянович Володимир («Торчин»), Демиденко Сергій («Олімпія»)

 

Дискваліфікація (наступний тур пропускають):

Ткачук Олександр («Торчин»)

Кравчук Василь («Україна»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Гадзінський Святослав, Петров Петро («Забороль»)

Завиднюк Андрій («Олімпія»)

Вознюк Костянтин, Яковлєв Юрій («Боратин»)

Романчук Леонід, Кубський Артем, Бощук Анатолій, Шавала Олександр, Янченко Ігор («Торчин»)

Антипенков Олександр («Волинь»)

Василевський Владислав («Піддубці»)

Байбула Михайло, Бурковський Дмитро («Липини»)

Волох Віталій, Демковський Назар, Ліпчик Петро («Альянс»)

Наконечний Богдан, Поляк Ярослав («Україна»)

Трачук Віталій («Гірка Полонка»)

 

Наступні матчі:

Матч 7-го туру

(14 серпня, середа)

18:00 НФК «Боратин» - ФК «Гірка Полонка»

 

11-й тур

(17 серпня, субота)

17:00 ФК «Торчин» - ФК «Забороль»

17:00 ФК «Гірка Полонка» - «Україна» (Баїв)

(18 серпня, неділя)

11:00 НФК «Боратин» - ФК «Одеради»

11:00 «Рать» (Ратнів) - «Олімпія» (Рокині) 

11:00 «Волинь» (Угринів) - ФК «Липини»

17:00 ФК «Піддубці» - ФК «Лище»

«Вілія» (Коршовець)» пропускає тур

 

12-й тур

(24 серпня, субота)

17:00  «Вілія» (Коршовець) - ФК «Забороль»

17:00 «Олімпія» (Рокині) - ФК «Одеради»

(25 серпня, неділя)

11:00 ФК «Липини» - ФК «Гірка Полонка»

11:00 «Волинь» (Угринів) - ФК «Лище»

17:00 «Україна» (Баїв) - «Рать» (Ратнів)

17:00 НФК «Боратин» - ФК «Торчин»

ФК «Піддубці» пропускає тур

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < грудня 2019 > >>
п в с ч п с н
25 26 27 28 29 30 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
немає подія за місяць грудня 2019 немає подія за місяць грудня 2019
Яндекс.Метрика