Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Чемпіонат 2019 11-й тур Результати

Чемпіонат Луцького району

з футболу сезону 2019 року

матч 7-го туру

                                                             14 серпня (середа)

 

НФК «Боратин» – ФК «Гірка Полонка» - 4:3 (2:1)

Голи: Лихацький Олександр, 14; Бойко Андрій, 28, 87; Вознюк Костянтин, 73 – Сорочук Дмитро, 22, 51; Жабінський Роман, 52

Попередження: Яковлєв Юрій – Сорочук Дмитро

Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра: Скиданюк Сергій, Андрощук Андрій

 

                                                                            11-й тур

17 серпня (субота) 

ФК «Торчин» – АСК «Забороль» - 1:6 (0:4)

Голи: Главацький Андрій, 61 (з пенальті) – Гадзінський Святослав, 3; Кушнір Петро, 8; Якубу Зекерія, 15, 73 (з пенальті); Шелест Петро, 18; Ткаченко Сергій, 68

Попередження: Кубський Артем – Гадзінський Святослав, Петров Петро

Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра: Скиданюк Сергій, Катеринюк Олег

 

ФК «Гірка Полонка» – «Україна» (Баїв) - 7:2 (3:1)

Голи: Жабінський Роман, 17, 81, 85; Конський Іван, 25; Гомон Сергій, 28; Демчук Олег, 63; Дацюк Дмитро, 82 – Гержій Тарас, 26; Потапчук Станіслав, 84 (з пенальті)

Попередження: Щегельський Юрій («Гірка Полонка»)

Вилучення: Щегельський Юрій, 70 («Гірка Полонка»)

Арбітр: Щербик Андрій, асистенти арбітра: Андрощук Андрій, Волох Владислав

 

18 серпня (неділя)

НФК «Боратин» – «Альянс» (Одеради) - 12:2 (8:0)

Голи: Москвич Роман, 12; Бебко Павло, 14, 18, 39, 50, 55, 68, 74; Курик Валерій, 20, 32, 36; Бойко Андрій, 28 – Гайдай Валерій, 62; Пахомюк Олександр, 90

Попередження: Москвич Роман – Павлусь Віталій

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Катеринюк Олег, Шульгач Андрій

 

«Рать» (Ратнів) – «Олімпія» (Рокині) - 0:2 (0:0)

Голи: Янко Андрій, 60, 67 (з пенальті)

Попередження: Акінін Сергій («Рать»)

Арбітр: Бугайчук Сергій, асистенти арбітра: Лойко Павло, Кравчук Василь

 

«Волинь» (Угринів) – ФК «Липини» - 6:2 (1:1)

Голи: Козак Богдан, 27; Вахмістров Дмитро, 50, 61, 90; Мигловець Сергій, 65; Бранюк Олександр, 87 – Якимчук Олександр, 30; Байбула Михайло, 60 (з пенальті)

Попередження: Гонтар Петро, Жишкаріані Володимир, Красюк Ігор – Байбула Михайло, Янчук Михайло, Хомич Богдан

Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра: Щербик Андрій, Мисковець Андрій

 

ФК «Піддубці» – ФК «Лище» - 3:3 (2:1)

Голи: Іванашко Дмитро, 23; Супрунець Тарас, 24; Корнійчук Олександр, 73 – Стецюк Владислав, 5; Мосійчук Олександр, 63 (з пенальті); Ткачук Віктор, 90+4

Попередження: Зінчук Сергій («Лище»)

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Скиданюк Сергій, Матвійчук Валерій

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

АСК «Забороль»

10

8

2

0

48-10

26

2.

НФК «Боратин»

10

8

1

1

47-24

25

3.

«Олімпія» (Рокині)

10

8

0

2

35-17

24

4.

«Волинь» (Угринів)

11

6

3

2

36-17

21

5.

ФК «Торчин»

10

6

1

3

22-22

19

6.

ФК «Піддубці»

11

6

1

4

46-19

19

7.

ФК «Лище»

9

5

2

2

31-19

17

8.

«Рать» (Ратнів)

9

4

0

5

17-17

12

9.

ФК «Липини»

10

2

2

6

14-34

8

10.

«Вілія» (Коршовець)

10

2

2

6

19-33

8

11.

ФК «Гірка Полонка»

10

1

1

8

18-29

3

12.

«Альянс» (Одеради)

10

0

2

8

10-52

2

13.

«Україна» (Баїв)

10

0

1

9

18-68

1

                                                                                                 

Бомбардири:

20 - Бебко Павло («Боратин»), Корнійчук Олександр («Піддубці»)

12 - Янко Андрій («Олімпія»)

10 - Кисляк Дмитро («Олімпія»)

9 - Ткаченко Сергій («Забороль»)

8 – Курик Валерій («Боратин»), Кушнір Петро («Забороль»)

 

Дискваліфікація (наступний тур пропускають):

Гадзінський Святослав, Петров Петро («Забороль»)

Кубський Артем («Торчин»)

Байбула Михайло («Липини»)

Щегельський Юрій («Гірка Полонка»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Вознюк Костянтин («Боратин»)

Завиднюк Андрій («Олімпія»)

Антипенков Олександр («Волинь»)

Романчук Леонід, Бощук Анатолій, Шавала Олександр, Янченко Ігор («Торчин»)

Василевський Владислав («Піддубці»)

Акінін Сергій («Рать»)

Бурковський Дмитро («Липини»)

Трачук Віталій («Гірка Полонка»)

Волох Віталій, Демковський Назар, Ліпчик Петро («Альянс»)

Наконечний Богдан, Поляк Ярослав («Україна»)

 

Наступні матчі:

Матч 1-го туру

(21 серпня, середа)

18:00 «Рать» (Ратнів) - ФК «Лище»

 

12-й тур

(24 серпня, субота)

17:00 «Олімпія» (Рокині) - ФК «Одеради»

(25 серпня, неділя)

11:00 ФК «Липини» - ФК «Гірка Полонка»

11:00 «Волинь» (Угринів) - ФК «Лище»

17:00 «Україна» (Баїв) - «Рать» (Ратнів)

(28 серпня, середа)

18:00  «Вілія» (Коршовець) - ФК «Забороль»

18:00 НФК «Боратин» - ФК «Торчин»

ФК «Піддубці» пропускає тур

 

13-й тур

(31 серпня, субота)

17:00  «Рать» (Ратнів) - ФК «Липини»

17:00  ФК «Лище» - ФК «Гірка Полонка»

(01 вересня, неділя)

11:00 ФК «Торчин» - «Вілія» (Коршовець)

11:00 ФК «Забороль» - ФК «Піддубці»

13:30 ФК «Одеради» - «Україна» (Баїв)

17:00 «Олімпія» (Рокині) - НФК «Боратин»

«Волинь» (Угринів) пропускає тур

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < вересня 2019 > >>
п в с ч п с н
26 27 28 29 30 31 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 01 02 03 04 05 06
22 подій за місяць вересня 2019 22 подій за місяць вересня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 13
14:00 ТорчинТорчин - ВіліяВілія 6:3
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 13
14:00 ЗаборольЗабороль - ПіддубціПіддубці 8:1
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 13
16:30 ОдерадиОдеради - УкраїнаУкраїна 7:0
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 13
20:00 ОлімпіяОлімпія - БоратинБоратин 1:12
4 подій на 01. вересня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 14
20:00 УкраїнаУкраїна - ВіліяВілія 0:3
1 подія на 07. вересня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 14
14:00 УгринівУгринів - ЛищеЛище 2:1
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 14
14:00 ОлімпіяОлімпія - ТорчинТорчин 2:0
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 14
14:00 БоратинБоратин - ПіддубціПіддубці 2:1
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 14
14:00 ОдерадиОдеради - ЛипиниЛипини 1:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 14
20:00 ЗаборольЗабороль - РатьРать 2:1
5 подій на 08. вересня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 15
19:00 УгринівУгринів - БоратинБоратин 1:0
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 15
19:00 Гірка ПолонкаГірка Полонка - ОдерадиОдеради 2:0
2 подій на 14. вересня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 15
14:00 ЛищеЛище - ЗаборольЗабороль 1:1
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 15
14:00 ОлімпіяОлімпія - РатьРать 3:0
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 15
14:00 ЛипиниЛипини - УкраїнаУкраїна 3:0
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 15
19:00 ТорчинТорчин - ПіддубціПіддубці 1:2
4 подій на 15. вересня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 16
19:00 РатьРать - ТорчинТорчин -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 16
19:00 ЗаборольЗабороль - УгринівУгринів -:-
2 подій на 21. вересня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 16
14:00 ВіліяВілія - ЛипиниЛипини -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 16
14:00 ПіддубціПіддубці - ЛищеЛище -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 16
14:00 УкраїнаУкраїна - Гірка ПолонкаГірка Полонка -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 16
19:00 БоратинБоратин - ОлімпіяОлімпія -:-
4 подій на 22. вересня 2019
Яндекс.Метрика