Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Чемпіонат 2019 15-й тур Результати

Чемпіонат Луцького району

з футболу сезону 2019 року

15-й тур

Група 1

14 вересня (субота)

 

«Волинь» (Угринів) – НФК «Боратин» - 1:0 (0:0)

Голи: Красюк Ігор, 70

Попередження: Мельничук Віталій, Лащук Олександр – Москвич Роман, Іванюк Юрій

Арбітр: Васін Андрій, асистенти арбітра: Щербик Андрій, Катеринюк Олег

 

15 вересня (неділя)

ФК «Лище» – АСК «Забороль» - 1:1 (1:0)

Голи: Мосійчук Олександр, 15 – Возняк Валерій, 47

Попередження: Мельничук Сергій, Ганіговський Олександр (обидва - «Лище»)

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Шульгач Андрій, Матвійчук Валерій

 

ФК «Торчин» – ФК «Піддубці» - 1:2 (0:2)

Голи: Добровольський Костянтин, 76 – Василевський Владислав, 32; Корнійчук Олександр, 43

Попередження: Кубський Артем, Янченко Ігор – Войтюк Микола

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Матвійчук Валерій, Волох Владислав

 

«Олімпія» (Рокині) – «Рать» (Ратнів) - 3:0 (технічна поразка)

Арбітр: Щербик Андрій

 

Група 2

14 вересня (субота)

ФК «Гірка Полонка» – «Альянс» (Одеради) - 2:0 (1:0)

Голи: Кальчик Андрій, 42; Жабінський Роман, 68

Попередження: не було

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Матвійчук Валерій, Андрощук Андрій

 

ФК «Липини»  – «Україна» (Баїв) - 3:0 (технічна поразка)

Арбітр: Катеринюк Олег

 

       ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

      ГРУПА 1

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

АСК «Забороль»

14

11

3

0

64-14

36

2.

НФК «Боратин»

14

11

1

2

65-29

34

3.

«Олімпія» (Рокині)

14

11

0

3

48-29

33

4.

«Волинь» (Угринів)

14

9

3

2

42-19

30

5.

ФК «Лище»

14

7

3

4

40-25

24

6.

ФК «Торчин»

14

7

1

6

31-33

22

7.

ФК «Піддубці»

14

7

1

6

50-30

22

8.

«Рать» (Ратнів)

14

6

0

8

27-27

17

 

                         ГРУПА 2

 

команда

І

В

Н

П

М

О

9.

ФК «Липини»

14

4

2

8

21-43

13

10.

«Вілія» (Коршовець)

13

3

2

8

26-44

11

11.

ФК «Гірка Полонка»

13

3

1

9

25-34

9

12.

«Альянс» (Одеради)

14

1

2

11

11-63

5

13.

«Україна» (Баїв)

14

0

1

13

20-87

0

                                                                                                 

Бомбардири:

23 - Бебко Павло («Боратин»)

22 - Корнійчук Олександр («Піддубці»)

16 - Янко Андрій («Олімпія»)

12 - Курик Валерій («Боратин»)

10 - Кисляк Дмитро («Олімпія»), Кушнір Петро («Забороль»)

 

Дискваліфікація (наступний тур пропускає):

Янченко Ігор («Торчин»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Возняк Валерій («Забороль»)

Вознюк Костянтин, Іванюк Юрій, Москвич Роман («Боратин»)

Завиднюк Андрій («Олімпія»)

Антипенков Олександр («Волинь»)

Романчук Леонід, Шавала Олександр, Кубський Артем («Торчин»)

Ганіговський Олександр, Зінкевич Дмитро, Каширець Олег («Лище»)

Василевський Владислав («Піддубці»)

Бурковський Дмитро («Липини»)

Трачук Віталій («Гірка Полонка»)

Волох Віталій, Демковський Назар («Альянс»)

 

Наступні матчі:

16-й тур

(21 вересня, субота)

16:00 АСК «Забороль» - «Волинь» (Угринів)

16:00 «Рать» (Ратнів) - ФК «Торчин»

(22 вересня, неділя)

11:00 ФК «Піддубці» - ФК «Лище»

11:00 «Вілія» (Коршовець) - ФК «Липини»

11:00 «Україна» (Баїв) - ФК «Гірка Полонка»

16:00 НФК «Боратин» - «Олімпія» (Рокині)

«Альянс» (Одеради) пропускає тур

 

17-й тур

(28 вересня, субота)

16:00 «Олімпія» (Рокині) - АСК «Забороль»

16:00 «Альянс» (Одеради) - «Україна» (Баїв)

(29 вересня, неділя)

11:00 ФК «Лище» - ФК «Торчин»

11:00 НФК «Боратин» - «Рать» (Ратнів)

11:00 ФК «Гірка Полонка» - «Вілія» (Коршовець)

16:00 «Волинь» (Угринів) - ФК «Піддубці»

ФК «Липини» пропускає тур

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < лютого 2020 > >>
п в с ч п с н
27 28 29 30 31 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 01
немає подія за місяць лютого 2020 немає подія за місяць лютого 2020
Яндекс.Метрика