Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Чемпіонат 2019 16-й тур Результати

Чемпіонат Луцького району

з футболу сезону 2019 року

16-й тур

Група 1

21 вересня (субота)

 

АСК «Забороль» – «Волинь» (Угринів) - 3:4 (2:3)

Голи: Ковтонюк Ігор, 6; Симонович Вадим, 33; Ткаченко Сергій, 75 – Вахмістров Дмитро, 18, 83; Бранюк Олександр, 25; Мигловець Сергій, 44

Попередження: Жук Дмитро, Красюк Ігор, Жишкаріані Володимир, Антипенков Олександр (усі - «Волинь»)

Арбітр: Васін Андрій, асистенти арбітра: Шульгач Андрій, Катеринюк Олег

 

22 вересня (неділя)

ФК «Піддубці» – ФК «Лище» - 2:4 (2:3)

Голи: Корнійчук Олександр, 31; Кузьмич Роман, 32 – Ліщук Павло, 8, 9, 30 (з пенальті); Мосійчук Олександр, 65

Попередження: Драницький Віктор – Ткачук Віктор

Арбітр: Щербик Андрій, асистенти арбітра: Мисковець Андрій, Матвійчук Валерій

 

НФК «Боратин» – «Олімпія» (Рокині) - 0:1 (0:0)

Гол: Маслічук Олександр, 68

Попередження: Яковлєв Юрій, Тарасюк Сергій – Панченко Павло, Маслічук Олександр, Ковтонюк Віктор

Вилучення: Панченко Павло, 82 («Олімпія»), друге попередження

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Леончук Олександр, Лойко Павло

 

«Рать» (Ратнів) – ФК «Торчин» - 0:3 (технічна поразка)

 

Група 2

22 вересня (неділя)

«Вілія» (Коршовець) – ФК «Липини» - 3:0 (технічна поразка)

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Волох Владислав, Катеринюк Олег

 

«Україна» (Баїв)  – ФК «Гірка Полонка» - 0:3 (технічна поразка)

 

       ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

      ГРУПА 1

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

АСК «Забороль»

15

11

3

1

67-18

36

2.

«Олімпія» (Рокині)

15

12

0

3

49-29

36

3.

НФК «Боратин»

15

11

1

3

65-30

34

4.

«Волинь» (Угринів)

15

10

3

2

46-22

33

5.

ФК «Лище»

15

8

3

4

44-27

27

6.

ФК «Торчин»

15

8

1

6

34-33

25

7.

ФК «Піддубці»

15

7

1

7

52-34

22

8.

«Рать» (Ратнів)

15

6

0

9

27-30

17

 

                         ГРУПА 2

 

команда

І

В

Н

П

М

О

9.

«Вілія» (Коршовець)

14

4

2

8

29-44

14

10.

ФК «Липини»

15

4

2

9

21-46

13

11.

ФК «Гірка Полонка»

14

4

1

9

28-34

12

12.

«Альянс» (Одеради)

14

1

2

11

11-63

5

13.

«Україна» (Баїв)

15

0

1

14

20-90

0

                                                                                                 

Бомбардири:

23 - Бебко Павло («Боратин»), Корнійчук Олександр («Піддубці»)

16 - Янко Андрій («Олімпія»)

12 - Курик Валерій («Боратин»)

10 - Кисляк Дмитро («Олімпія»), Кушнір Петро, Ткаченко Сергій («Забороль»)

 

Дискваліфікація (наступний тур пропускає):

Янченко Ігор («Торчин»)

Панченко Павло («Олімпія»)

Антипенков Олександр («Волинь»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Возняк Валерій («Забороль»)

Завиднюк Андрій, Ковтонюк Віктор («Олімпія»)

Вознюк Костянтин, Іванюк Юрій, Москвич Роман («Боратин»)

Жишкаріані Володимир, Красюк Ігор («Волинь»)

Романчук Леонід, Шавала Олександр, Кубський Артем («Торчин»)

Ганіговський Олександр, Зінкевич Дмитро, Каширець Олег («Лище»)

Василевський Владислав («Піддубці»)

Трачук Віталій («Гірка Полонка»)

Волох Віталій, Демковський Назар («Альянс»)

 

Наступні матчі:

17-й тур

(28 вересня, субота)

16:00 «Олімпія» (Рокині) - АСК «Забороль»

16:00 «Альянс» (Одеради) - «Україна» (Баїв)

(29 вересня, неділя)

11:00 ФК «Лище» - ФК «Торчин»

11:00 НФК «Боратин» - «Рать» (Ратнів)

11:00 ФК «Гірка Полонка» - «Вілія» (Коршовець)

16:00 «Волинь» (Угринів) - ФК «Піддубці»

 

18-й тур

(05 жовтня, субота)

15:00 «Рать» (Ратнів) - ФК «Лище»

15:00 «Вілія» (Коршовець) - «Альянс» (Одеради)

(06 жовтя, неділя)

11:00 ФК «Торчин» - «Волинь» (Угринів)

11:00 ФК «Піддубці» - «Олімпія» (Рокині)

11:00 ФК «Липини» - ФК «Гірка Полонка»

15:00 АСК «Забороль» - НФК «Боратин»

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < жовтня 2019 > >>
п в с ч п с н
30 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
14 подій за місяць жовтня 2019 14 подій за місяць жовтня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 18
18:00 РатьРать - ЛищеЛище 0:3
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 18
18:00 ВіліяВілія - ОдерадиОдеради 3:2
2 подій на 05. жовтня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 18
14:00 ТорчинТорчин - УгринівУгринів 1:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 18
14:00 ПіддубціПіддубці - ОлімпіяОлімпія 3:4
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 18
14:00 ЛипиниЛипини - Гірка ПолонкаГірка Полонка 0:3
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 18
14:00 ЗаборольЗабороль - БоратинБоратин 3:0
4 подій на 06. жовтня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 19
14:00 УгринівУгринів - РатьРать 3:0
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 19
14:00 ПіддубціПіддубці - ЗаборольЗабороль 1:4
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 19
14:00 ТорчинТорчин - БоратинБоратин 3:1
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 19
18:00 ЛищеЛище - ОлімпіяОлімпія 2:1
4 подій сьогодні 13. жовтня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 20
14:00 РатьРать - ПіддубціПіддубці -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 20
14:00 ОлімпіяОлімпія - УгринівУгринів -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 20
14:00 БоратинБоратин - ЛищеЛище -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 20
14:00 ЗаборольЗабороль - ТорчинТорчин -:-
4 подій на 20. жовтня 2019
Яндекс.Метрика