Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Чемпіонат 2019 17-й тур Результати

Чемпіонат Луцького району

з футболу сезону 2019 року

17-й тур

Група 1

28 вересня (субота)

 

«Олімпія» (Рокині) – АСК «Забороль» - 1:2 (1:1)

Голи: Янко Андрій, 32 – Кушнір Петро, 22; Ткаченко Сергій, 90

Попередження: Демиденко Сергій – Трефіловський Дмитро, Динісов Ігор

Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра: Алексюк Радислав

 

29 вересня (неділя)

ФК «Лище» – ФК «Торчин» - 5:2 (2:2)

Голи: Зайчук Сергій, 27; Зінкевич Дмитро, 34; Ткачук Віктор, 70; Мосійчук Олександр, 84; Ганіговський Олександр, 85 – Поремчук Віктор, 11, 40

Попередження: Ткачук Андрій («Лище»)

Арбітр: Мисковець Андрій, асистенти арбітра: Волох Владислав

 

«Волинь» (Угринів) – ФК «Піддубці» - 7:1 (3:1)

Голи: Мигловець Сергій, 2; Козак Богдан, 9, 35; Жук Дмитро, 48; Бранюк Олександр, 51, 87, 89 – Войтюк Микола, 23

Попередження: Кривенький Олег, Мигловець Сергій (обидва - «Волинь»)

Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра: Шульгач Андрій, Матвійчук Валерій

 

НФК «Боратин» – «Рать» (Ратнів) - 3:0 (технічна поразка)

 

Група 2

29 вересня (неділя)

ФК «Гірка Полонка» – «Вілія» (Коршовець) - 1:4 (1:2)

Голи: Кревський Андрій, 2 – Вішнер Олександр, 36; Щегельський Юрій, 44 (автогол); Биць Дмитро, 56; Мельник Михайло, 80

Попередження: Щегельський Юрій («Гірка Полонка»)

Арбітр: Котельчук Ігор

 

«Альянс» (Одеради)  – «Україна» (Баїв) - 3:0 (технічна поразка)

 

       ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

      ГРУПА 1

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

АСК «Забороль»

16

12

3

1

69-19

39

2.

НФК «Боратин»

16

12

1

3

68-30

37

3.

«Олімпія» (Рокині)

16

12

0

4

50-31

36

4.

«Волинь» (Угринів)

16

11

3

2

53-23

36

5.

ФК «Лище»

16

9

3

4

49-29

30

6.

ФК «Торчин»

16

8

1

7

36-38

25

7.

ФК «Піддубці»

16

7

1

8

53-41

22

8.

«Рать» (Ратнів)

16

6

0

10

27-33

17

 

                         ГРУПА 2

 

команда

І

В

Н

П

М

О

9.

«Вілія» (Коршовець)

15

5

2

8

33-45

17

10.

ФК «Липини»

15

4

2

9

21-46

13

11.

ФК «Гірка Полонка»

15

4

1

10

29-38

12

12.

«Альянс» (Одеради)

15

2

2

11

21-63

8

13.

«Україна» (Баїв)

16

0

1

15

20-93

0

                                                                                                 

Бомбардири:

23 - Бебко Павло («Боратин»), Корнійчук Олександр («Піддубці»)

17 - Янко Андрій («Олімпія»)

12 - Курик Валерій («Боратин»)

11 - Кушнір Петро, Ткаченко Сергій («Забороль»)

 

Дискваліфікація (наступний тур пропускає):

немає

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Возняк Валерій («Забороль»)

Завиднюк Андрій, Ковтонюк Віктор («Олімпія»)

Вознюк Костянтин, Іванюк Юрій, Москвич Роман («Боратин»)

Жишкаріані Володимир, Красюк Ігор, Мигловець Сергій («Волинь»)

Романчук Леонід, Шавала Олександр, Кубський Артем («Торчин»)

Ганіговський Олександр, Зінкевич Дмитро, Каширець Олег («Лище»)

Василевський Владислав («Піддубці»)

 

Наступні матчі:

18-й тур

(05 жовтня, субота)

15:00 «Рать» (Ратнів) - ФК «Лище»

15:00 «Вілія» (Коршовець) - «Альянс» (Одеради)

(06 жовтя, неділя)

11:00 ФК «Торчин» - «Волинь» (Угринів)

11:00 ФК «Піддубці» - «Олімпія» (Рокині)

11:00 ФК «Липини» - ФК «Гірка Полонка»

11:00 АСК «Забороль» - НФК «Боратин»

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < листопада 2019 > >>
п в с ч п с н
28 29 30 31 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 01
немає подія за місяць листопада 2019 немає подія за місяць листопада 2019
Яндекс.Метрика