Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Чемпіонат 2019 18-й тур Результати

Чемпіонат Луцького району

з футболу сезону 2019 року

18-й тур

Група 1

06 жовтня (неділя)

 

АСК «Забороль» – НФК «Боратин» - 3:0 (1:0)

Голи: Ткаченко Олександр, 21; Воробей Віктор, 62; Ткаченко Сергій, 67

Попередження: Назарук Ігор, Кушнір Петро – Бебко Павло, Москвич Роман, Мілінчук Олег

Вилучення: Москвич Роман («Боратин»), 87 (друге попередження)

Арбітр: Васін Андрій, асистенти арбітра: Бас Назарій, Якимчук Юрій

 

ФК «Торчин» – «Волинь» (Угринів) - 1:2 (0:1)

Голи: Стоянович Володимир, 88 – Бранюк Олександр, 21; Жук Дмитро, 60

Попередження: Янченко Ігор, Стоянович Володимир, Ахмедов Богдан, Бенес Максим – Козак Богдан

Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра: Волох Владислав, Кіпень Арсен

 

ФК «Піддубці» – «Олімпія» (Рокині) - 3:4 (2:1)

Голи: Корнійчук Олександр, 30, 76; Романюк Павло, 40 – Ткач Андрій, 8; Терещук Олександр, 58, 89; Панченко Павло, 83

Попередження: Драницький Віктор, Соломко Ігор, Супрунець Тарас – Оліщук Владислав, Панченко Павло

Арбітр: Котельчук Ігор

 

«Рать» (Ратнів) – ФК «Лище» - 0:3 (технічна поразка)

 

Група 2

05 жовтня (субота)

«Вілія» (Коршовець) – «Альянс» (Одеради) - 3:2 (1:2)

Голи: Биць Дмитро, 2; Сулік Юрій, 12; Мельник Микола, 35 – Денисюк Микола, 76, 85 (з пенальті)

Попередження: Ференц Андрій («Вілія»)

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Мартинюк Василь, Скиданюк Сергій

 

ФК «Липини»  – ФК «Гірка Полонка» - 0:3 (технічна поразка)

 

       ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

      ГРУПА 1

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

АСК «Забороль»

17

13

3

1

72-19

42

2.

«Олімпія» (Рокині)

17

13

0

4

54-34

39

3.

«Волинь» (Угринів)

17

12

3

2

55-24

39

4.

НФК «Боратин»

17

12

1

4

68-33

37

5.

ФК «Лище»

17

10

3

4

52-29

33

6.

ФК «Торчин»

17

8

1

8

37-40

25

7.

ФК «Піддубці»

17

7

1

9

56-45

22

8.

«Рать» (Ратнів)

17

6

0

11

27-36

17

 

                         ГРУПА 2

 

команда

І

В

Н

П

М

О

9.

«Вілія» (Коршовець)

16

6

2

8

36-47

20

10.

ФК «Гірка Полонка»

16

5

1

10

32-38

15

11.

ФК «Липини»

16

4

2

10

21-49

13

12.

«Альянс» (Одеради)

16

2

2

12

23-66

8

13.

«Україна» (Баїв)

16

0

1

15

20-93

0

                                                                                                 

Бомбардири:

25 - Корнійчук Олександр («Піддубці»)

23 - Бебко Павло («Боратин»)

17 - Янко Андрій («Олімпія»)

12 - Курик Валерій («Боратин»), Ткаченко Сергій («Забороль»)

 

Дискваліфікація (наступний тур пропускає):

Москвич Роман («Боратин)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Возняк Валерій, Кушнір Петро («Забороль»)

Завиднюк Андрій, Ковтонюк Віктор («Олімпія»)

Бебко Павло, Вознюк Костянтин, Іванюк Юрій («Боратин»)

Романчук Леонід, Шавала Олександр, Кубський Артем («Торчин»)

Ганіговський Олександр, Зінкевич Дмитро, Каширець Олег («Лище»)

 

Наступні матчі:

19-й тур

(13 жовтня, неділя)

11:00  «Волинь» (Угринів) - «Рать» (Ратнів)

11:00  ФК «Піддубці» - АСК «Забороль»

11:00  ФК «Торчин» - НФК «Боратин»

15:00  ФК «Лище» - «Олімпія» (Рокині)

 

 

20-й тур

(20 жовтня, неділя)

11:00  «Рать» (Ратнів) - ФК «Піддубці»

11:00  «Олімпія» (Рокині) - «Волинь» (Угринів)

11:00  НФК «Боратин» - ФК «Лище»

11:00  АСК «Забороль» - ФК «Торчин»

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < грудня 2019 > >>
п в с ч п с н
25 26 27 28 29 30 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
немає подія за місяць грудня 2019 немає подія за місяць грудня 2019
Яндекс.Метрика