Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

НА СТАРТ!!! РЕГЛАМЕНТ 2020

РЕГЛАМЕНТ

ЧЕМПІОНАТУ ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

СЕЗОНУ 2020 РОКУ

 

Стаття 1. Мета і завдання

1.1. Змагання з футболу проводяться з метою:

- популяризації та подальшого розвитку масового футболу;

- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;

- виявлення здібної молоді;

- виявлення чемпіона та призерів Чемпіонату (далі – Чемпіонату).

 

Стаття 2. Керівництво змаганнями

2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Чемпіонату здійснює Федерація футболу Луцького району (далі – ФФЛР).

2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань ФФЛР, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.

 

Стаття 3. Учасники змагань

3.1. До участі в Чемпіонаті допускаються команди, які входять в структуру Федерації футболу Луцького району.

3.2. У Чемпіонаті беруть участь команди, укомплектовані гравцями, не молодшими 2005 р.н.

3.3. Участь у Чемпіонаті гравців, які мають статус «футболіст-професіонал», не дозволяється.

3.3.1. Якщо в період проведення змагань буде виявлено участь гравця, який мав статус «футболіст-професіонал», команді, за яку заявлений даний гравець буде зарахована технічна поразка 0:3 у всіх матчах, в яких приймав участь даний гравець. При цьому на команду, яка допустила дане порушення накладається обов’язковий грошовий внесок  1 000 (одна тисяча) грн. на рахунок ФФЛР за кожен матч.

 

Стаття 4. Заявкові документи. Порядок оформлення документації.

Допуск гравців до змагань.

4.1. Для участі у змаганнях під егідою ФФЛР (Чемпіонат, Кубок, Суперкубок)  команди зобов’язані надати до 26 червня в Адміністрацію ФФЛР наступні документи:

-  заявковий лист у віддрукованому вигляді в двох примірниках, завірений керівником команди. У склад команди входить не більше 30 гравців та чотирьох офіційних представників.

- ксерокопії паспорта кожного кравця з відміткою місця проживання/народження;

- кольорове фото гравця в електронному вигляді (формат jpg);

 - в обов’язковому порядку надсилається електронний заявковий лист на електронну адресу ФФЛР: ffv.rayon.lutskyi@gmail.com;

- в заявковому листі вказується основний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити виїзні ігри;

- до заявкового листа команди-учасниці обов’язково вноситься поштова та електронна адреси команди, контактні телефони її керівного та тренерського складу.

4.1.1. В склад команди дозволяється заявити двох гравців, які заявлені за команди з Чемпіонату Волині (Вища ліга) (та/або інших обласних чемпіонатів), незалежно від їхнього місця проживання/реєстрації. На гравців 2002 р.н. та молодших дане обмеження не розповсюджується.

4.1.2. У випадку виявлення трьох та /або більше гравців, які заявлені за команди обласних чемпіонатів (Вища ліга) (згідно заявкового листа), в команді-учасниці Чемпіонату та який (-і) ПРИЙМАВ (приймали) участь в матчі, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, в яких приймав участь даний гравець (тобто третій або більше гравці з обласних чемпіонатів). При цьому за дане порушення команда-учасниця Чемпіонату сплачує на рахунок ФФЛР обов'язковий грошовий внесок у розмірі 1 000 (одна тисяча) гривень за кожен матч, у якому приймав участь даний гравець.

4.1.3. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.

4.2. На основі поданих документів ФФЛР формує на сайті склад команди з фото та даними на кожного гравця. Тільки дані гравці можуть приймати участь в змаганнях.

4.3. Керівники команди та гравці несуть повну відповідальність за достовірність наданих документів. У разі подання недостовірних даних на офіційну особу команди (згідно заявкового листа) та/або гравця (згідно заявкового листа та посвідчення учасника) накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.

4.3.1. У випадку виявлення сфальсифікованих документів (місця проживання, місця та/або дати народження) на гравця в період проведення Чемпіонату команді-учасниці, за яку заявлений даний гравець, зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, в яких приймав участь даний гравець. При цьому за дане порушення команда-учасниця сплачує на рахунок ФФЛР обов'язковий грошовий внесок у розмірі 1 000 (одна тисяча) гривень за кожен матч, у якому приймав участь гравець із сфальсифікованими документами.

4.3.2. У випадку виявлення зумисної фальсифікації поданих документів гравцем, даний гравець відстороняється на період від 6 місяців до 1 року та сплачує на рахунок ФФЛР обов'язковий грошовий внесок у розмірі 3 000 (три тисячі) гривень.

4.3.3. У випадку виявлення зумисної фальсифікації поданих документів на гравця  офіційним представником команди (згідно заявкового листа), даний офіційний представник відстороняється від здійснення будь-якої діяльності, пов'язаної з футболом, строком від 1 до 3 років, а також сплачує на рахунок ФФЛР обов’язковий грошовий внесок у розмірі 3 000 (три тисячі) гривень.

4.3.4.  При виявленні футболіста, якого невірно заявлено з вини керівництва команди, даному гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.

4.4. Спірні питання при заявці (дозаявці) гравців вирішуються між представниками зацікавлених команд  за поданням особистої письмової заяви гравця (гравців) до завершення терміну подачі заявкових листів команд-учасниць та погоджуються ФФЛР.

4.5. Команда, яка має борги перед ФФЛР, до заявки не допускається.

 

Стаття 5. Реєстраційний та трансферний періоди.

Переходи гравців

5.1. Терміни проведення змагань з футболу сезону 2020 р. – з 30 березня 2020 р. по 15 листопада 2020 р.

5.2. Трансферний період – з 03 серпня 2020 р. по 07 серпня 2020 р.

5.3. Реєстрація (дозаявка) гравців відбувається виключно в реєстраційний та/або в трансферний періоди. При цьому в трансферні періоди кожній команді дозволяється дозаявити максимум 4 (чотирьох) гравців. Дозаявка гравців не в межах трансферних періоів забороняється.

5.4. Перехід гравця з однієї команди-учасниці в іншу дозволяється виключно в реєстраційний (трансферний) період за умови письмового погодження (наданого в Адміністрацію ФФЛР) керівником команди, з якої переходить даний гравець, та сплати на рахунок ФФЛР 100 (сто) грн. командою, в яку переходить даний гравець. Перехід гравця з команди в команду можливий лише один раз.

5.4.1. При переході гравця з однієї команди-учасниці в іншу, команда, в яку переходить даний гравець, зобов’язана сплатити компенсацію у розмірі не більше 300 (триста) грн. команді, з якої переходить гравець.

5.4.2. Не дозволяється дозаявка (перехід) гравця в команду, яка має борги перед ФФЛР.

5.5. Перехід та/або відзаявка гравця, який має заборгованість перед ФФЛР, не дозволяється. Відсторонений від участі в матчах гравець має право здійснювати перехід з однієї команди-учасниці в іншу. У такому випадку він зобов’язаний відбути залишок санкції у команді, в яку переходить.

 

Стаття 6. Умови проведення змагань

6.1. Ігри Чемпіонату проводяться у два етапи: (перший етап – груповий; другий етап – ігри плей-офф) згідно Календаря змагань. Тривалість гри: 2 тайми по 45 хв.

6.1.1. Ігри Кубка проводяться за системою з вибуванням. Кожен етап змагань відбувається з одного матчу (згідно жеребкування). Тривалість матчу – 2 тайми по 45 хвилин. Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних у Календарі змагань першими.

6.2. Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 40 хв. до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд та арбітра матчу.

6.3. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 20 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.

6.4. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в рапорт арбітра, не мають права брати участь в даній грі.

6.5. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 20 хв. до початку гри і представити арбітру заявковий лист.

6.6. Команди, які приймають участь у Чемпіонаті, зобов’язані мати  не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу (за умови виходу гостьової команди на поле у формі згідно заявкового листа).

6.6.1. Гравці команд-учасниць допускаються до гри виключно за наявності екіпурування однакового кольору (футболка, шорти, гетри). Воротарі даних команд допускаються до гри у спортивному екіпіруванні (футболка або кофта по кольору має відрізнятись від футболок граючих команд) з обов’язковою наявністю номера на спині. Якщо даний пункт Регламенту не виконується гравець до матчу не допускається.

6.7. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому, під яким даний гравець зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером. Відповідальність за це покладається на офіційних представників команд та арбітра матчу.

6.8. Команда-господар матчу зобов’язана надати не менше двох ігрових м’ячів. Якщо представники команди суперниці можуть надати ігрові м’ячі кращої якості, тоді пріоритет при виборі м’яча залишається за арбітром матчу.

6.9. У випадку запізнення виходу на футбольне поле однієї з команд до 40 хв. після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, гра відбувається та команда, яка допустила дане порушення, сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п’ятсот) грн. команді-суперниці. У випадку, якщо одна з команд запізнилася з виходом на футбольне поле більше, ніж на 40 хв. після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) та накладається обов’язковий грошовий внесок 500 (п’ятсот) грн. (оплата – на рахунок ФФЛР) та додатково знімається одне очко із загального заліку.

6.10. У випадку, якщо команда взагалі не прибула на календарну гру, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці технічна перемога 3:0), накладається обов’язковий грошовий внесок 500 (п’ятсот) грн. на рахунок ФФЛР та додатково знімається одне очко із загального заліку.

6.10.1. У разі, якщо команда повторно не прибула на календарну гру, дана команда знімається з розіграшу Чемпіонату та сплачує на рахунок ФФЛР обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1 000 (одна тисяча) грн.

6.10.2. У разі, якщо команда демонстраційно залишає футбольне поле під час матчу (демарш) даній команді зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці технічна перемога 3:0), накладається обов’язковий грошовий внесок 500 (п’ятсот) грн. на рахунок ФФЛР та додатково знімається 6 очок із загального заліку.

6.10.3. Якщо команда, яка знята з розіграшу Чемпіонату, зіграла менше 50% матчів, у тому випадку результати матчів за її участю анулюються, а якщо командою зіграно 50% і більше - їй зараховуються технічні поразки 0:3 в матчах, що нею не зіграні.

6.11. Грошові внески команди, яку виключено зі змагань, або, якщо команда припинила участь за власним бажанням, не повертаються.

6.12. Команда-господар зобов’язана забезпечити:

- футбольне поле в належному стані (покошена трава) з розміткою;

- необхідний інвентар для гри;

- місця для керівників команд та запасних гравців.

6.13. Кожна команда має забезпечити присутність медичного працівника для своєї команди в кожному матчі.

6.14. Якщо команда-учасниця Чемпіонату виявить бажання припинити участь у змаганнях, то у даному випадку офіційний представник даної команди зобов’язаний не пізніше, ніж за 2 доби до початку календарної гри надати (надіслати) в Адміністрацію ФФЛР письмову заяву (за підписом керівника) про припинення участі в Чемпіонаті. Якщо дана вимога не буде виконана, а команда-учасниця не прибуде на календарну гру Чемпіонату, у тому випадку на команду накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно даного Регламенту.

6.15. Якщо матч не відбувся (не розпочався) з вини однієї з команд (або призупинився і далі не відбувся), даній команді зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) та накладається обов’язковий грошовий внесок 500 (п’ятсот) грн. (оплата – на рахунок ФФЛР).

6.16. Резервний базовий день та час початку ігор  – середа, 18:00.

 

Стаття 7. Визначення переможців

7.1. За перемогу в матчах Чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.

7.2. Місця команд визначаються за такими показниками:

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість очок, набраних в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- більша кількість забитих м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів у всіх матчах;

- більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах;

7.3. У випадку, якщо перші дві команди набрали однакову кількість очок – відбувається «золотий» матч на нейтральному полі.

7.3.1. В інших випадках, за рівності показників, вказаних у пункті 7.2. перевага надається команді, яка у всіх матчах набрала найменше попереджень.

7.7. У разі нічиєї в основний час, для визначення переможця пари у  стикових матчах, призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів (додатковий час не призначається).

7.8. Команда, яка не з’явилась на стиковий матч, знімається з подальшої участі у змаганнях.

 

Стаття 8. Арбітраж та спостерігання арбітражу

8.1. Арбітраж та спостерігання арбітражу здійснюється арбітрами та спостерігачами арбітражу, рекомендованими Комітетом арбітрів ФФЛР.

8.2. Арбітр та/або  спостерігач арбітражу (за наявності)  контролює організацію проведення матчу, дотримання вимог Регламенту, відповідних вимог до команди-господаря з питань забезпечення громадського порядку і безпеки на стадіоні та прилеглій території до, під час і після матчу, оцінює професійні дії арбітрів до, під час і після проведення матчу.

8.3. Якщо арбітр, який призначений на дану зустріч, не з’явився, тоді його заміняє арбітр найвищої кваліфікації з присутніх на матчі.

8.4. Кожна команда-учасниця матчу зобов’язана надати по одному асистенту арбітра (у випадку, якщо не призначено на гру бригаду арбітрів).

8.5. У разі зауважень щодо дій арбітра, асистентів арбітра та/або спостерігача арбітражу під час матчу в обов’язковому порядку надається відеозйомка щодо спірних моментів.

 

Стаття 9. Протести

9.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані відразу після закінчення гри попередити арбітра, спостерігача арбітражу (за наявності) та представників команди-суперниці про подачу протесту. Арбітр та спостерігач арбітражу (за наявності) зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.

9.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані в Адміністрацію ФФЛР (можливо факсом, електронною поштою) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 300 грн. на рахунок ФФЛР. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.

9.3. Протест щодо спірних моментів під час гри без надання відеозйомки матчу не розглядається.

9.4. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра протягом матчу:

- призначення (непризначення) вільного, штрафного або 11-метрового удару;

- визначення положення «поза грою»;

- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;

- зараховане або не зараховане взяття воріт;

- попередження або вилучення футболіста з поля.

9.5. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Контрольно-дисциплінарний комітет ФФЛР має право за поданням відповідних рапортів арбітра та спостерігача арбітражу (за наявності) анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.

 

Стаття 10. Забезпечення громадського порядку на стадіоні

10.1. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів» підготовка та належний технічний стан спортивних споруд покладається на їх власників.

10.2. Команда-господар поля несе відповідальність за громадський порядок та безпеку до, під час та після матчу на стадіоні та на прилеглій території.

10.2.1. Команда-господар поля зобов’язана забезпечити присутність представника медичної установи та органів правопорядку для протидії порушення громадського порядку, охорони глядачів та учасників змагань на стадіоні.

10.3. Гра може бути припинена за рішенням арбітра у випадку недисциплінованої поведінки футболістів чи офіційних осіб однієї з команд. У такому випадку цій команді зараховується технічна поразка з рахунком 0:3, а команді суперників перемога. Якщо гру припинено  у випадку недисциплінованої поведінки футболістів чи офіційних осіб обох команд, то обом командам зараховується технічна поразка з рахунком 0:3.

10.4. Невиконання вимог, передбачених даним Регламентом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

10.5. При невиконанні вимог даного Регламенту та при порушенні техніки безпеки на спортивних змаганнях команда дискваліфіковується до кінця змагань.

 

Стаття 11. Дисциплінарні санкції

11.1. Дисциплінарні санкції застосовуються Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФЛР (далі – КДК) у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ та даного Регламенту.

11.2. Команда-учасниця змагань зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих гравцями, і несе за це відповідальність.

11.3. Жовті картки, їх наслідки у вигляді відсторонення та червоні картки обліковуються окремо в Чемпіонаті та в розіграшах Кубка та Суперкубка.

11.4. Гравець підлягає відстороненню на 1 (один) матч за перші 3 (три) жовті картки, отримані в матчах Чемпіонату, Кубку. Відсторонення здійснюється без рішення КДК.

11.4.1. За кожні наступні 3 (три) жовті картки, отримані в матчах Чемпіонату, відсторонення збільшується на 1 (один) матч.

11.5. Гравець, вилучений з поля за дві жовті картки у грі або за червону картку за «фол останньої надії», підлягає відстороненню на 1 (одну) гру без рішення КДК. Раніше отримані попередження не анулюються.

11.6. Якщо гравця вилучено з поля (пряма червона картка), попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.

11.7. При переході гравця з однієї команди-учасниці в іншу жовті картки та відсторонення за них не анулюються.

11.8. Гравці та/або офіційні представники команд-учасниць, відсторонені за рішенням Комітету з проведення змагань, КДК, до моменту можливого подання апеляційної скарги та остаточного рішення Апеляційного комітету (далі – АП) до участі у змаганнях не допускаються.

11.9. Гравець та/або офіційна особа, які не отримали вилучення, але здійснили порушення, що відображено в рапорті арбітра та/або рапорті спостерігача арбітражу, не мають права брати участь у змаганнях до відповідного рішення КДК та/або АК ФФЛР.

11.10. У випадку, якщо буде виявлено участь у матчі незаявленого, дискваліфікованого гравця або гравця, що не був внесений у рапорт арбітра, команді, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0)  та накладено обов’язковий грошовий внесок 300 (триста) грн.

11.11. Непроведений з будь-якої причини матч Чемпіонату не враховується в кількість матчів, які гравець та/або офіційна особа повинні пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.

11.12. Якщо кількість матчів, на які було відсторонено гравця та/або офіційну особу, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні, то відповідна кількість матчів, в яких гравець та/або офіційна особа не має права брати участі, переноситься на наступний футбольний сезон.

11.13. Попередження та відсторонення за жовті картки втрачають силу після завершення футбольного сезону 2020 року.

11.14. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у Чемпіонаті, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.

11.15. Відповідальність за сплату обов’язкового грошового внеску несуть офіційні представники (згідно заявкового листа) команд-учасниць Чемпіонату. При цьому обов’язковий грошовий внесок, накладений на команду-учасницю Чемпіонату, сплачується до фактичного початку календарної гри.

11.16. Рішення щодо дисциплінарних санкцій до арбітрів, асистентів арбітра та спостерігачів арбітражу приймає Комітет арбітрів ФФЛР згідно Дисциплінарних правил ФФВ.  

 

Стаття 12. Фінансові умови

12.1. Команди-учасниці змагань під егідою ФФЛР (Чемпіонат, Кубок, Суперкубок), для покриття витрат по проведенню змагань та виконання статутної діяльності ФФЛР, зобов’язані перерахувати до початку змагань на рахунок ФФЛР заявочний внесок 12 500 (дванадцять тисяч пятсот) гривень.

12.2. При реєстрації команди представляється платіжне доручення про сплату заявочного внеску. Якщо даний пункт Регламенту не виконується, команда до змагань не допускається.

12.3. Відрядні витрати для участі команд у матчах Чемпіонату – за рахунок відряджаючих організацій.

 

Стаття 13. Нагородження

13.1. Команда, яка посіла перше місце серед команд Вищої ліги, отримує звання «Чемпіон Луцького району з футболу сезону 2020 року», нагороджується кубком і грамотою  (гравці та офіційні представники команд – медалями), та отримує право приймати участь у фінальних змаганнях Волинської області – «Ліга чемпіонів районів та міст Волині». Команди, які посіли ІІ та ІІІ місця серед команд Вищої ліги, нагороджуються кубками та грамотами (гравці та офіційні представники команд – медалями) та отримують право приймати участь  у фінальних змаганнях Волинської області – «Ліга призерів районів та міст Волині».

13.2. Команда, яка посіла перше місце серед команд Першої ліги, нагороджується кубком і грамотою  (гравці та офіційні представники команд – медалями). Команди, які посіли ІІ та ІІІ місця серед команд Першої ліги, нагороджуються кубками та грамотами (гравці та офіційні представники команд – медалями).

 

Стаття 14. Заключні положення

14.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету з проведення змагань ФФЛР у відповідності до нормативних документів ФФЛР, ФФВ та даного Регламенту.

14.2. Всі додатки до Регламенту є його невід’ємною частиною.

14.3. Подача командою заявки та участь в змаганнях являється підтвердженням про ознайомлення з даним Регламентом та виконанням його умов.

 

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < липня 2020 > >>
п в с ч п с н
29 30 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
24 подій за місяць липня 2020 24 подій за місяць липня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 2
21:00 Гірка ПолонкаГірка Полонка - БоратинБоратин 2:4
1 подія на 04. липня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 2
14:00 ЗаборольЗабороль - ОлімпіяОлімпія 2:1
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 2
14:00 УгринівУгринів - ЛищеЛище 1:3
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 2
14:00 СьомакиСьомаки - ПіддубціПіддубці 0:5
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 2
20:00 ММ - ВіліяВілія 0:4
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 2
20:00 ЛипиниЛипини - ТорчинТорчин 7:4
5 подій на 05. липня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 3
21:00 ТорчинТорчин - УгринівУгринів 2:2
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 3
22:00 ВіліяВілія - Гірка ПолонкаГірка Полонка 2:2
2 подій на 11. липня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 3
13:00 БоратинБоратин - ЗаборольЗабороль 2:3
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 3
14:00 ОлімпіяОлімпія - ММ 3:0
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 3
14:00 ПіддубціПіддубці - ЛипиниЛипини 2:2
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 3
20:00 ЛищеЛище - СьомакиСьомаки 9:1
4 подій на 12. липня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 4
21:00 ЗаборольЗабороль - ВіліяВілія -:-
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 4
21:00 ЛищеЛище - ТорчинТорчин -:-
2 подій на 18. липня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 4
14:00 ОлімпіяОлімпія - БоратинБоратин -:-
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 4
14:00 СьомакиСьомаки - ЛипиниЛипини -:-
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 4
20:00 ММ - Гірка ПолонкаГірка Полонка -:-
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 4
20:00 УгринівУгринів - ПіддубціПіддубці -:-
4 подій на 19. липня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 5
21:00 ПіддубціПіддубці - ЛищеЛище -:-
1 подія на 25. липня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 5
14:00 ЛипиниЛипини - УгринівУгринів -:-
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 5
14:00 ТорчинТорчин - СьомакиСьомаки -:-
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 5
14:00 Гірка ПолонкаГірка Полонка - ЗаборольЗабороль -:-
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 5
14:00 БоратинБоратин - ММ -:-
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 5
20:00 ВіліяВілія - ОлімпіяОлімпія -:-
5 подій на 26. липня 2020
Яндекс.Метрика