Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Чемпіонат 2020 7 тур Результати

Чемпіонат Луцького району

з футболу сезону 2020 року

 

Група «А»

7-й тур

15 серпня (субота)

 

НФК «Боратин» – ФК «Гірка Полонка» - 7:1 (5:1)

Голи: Баденчук Володимир, 5, 10; Чайка Володимир, 16; Москвич Роман, 24, 77; Яковлєв Юрій, 33, 57 – Королюк Василь, 8

Попередження: не було

Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра: Гомон Сергій, Скиданюк Сергій

 

16 серпня (неділя)

«Олімпія» (Рокині) – АСК «Забороль» - 2:2 (2:2)

Голи: Панченко Павло, 11, 12 – Запорожець Михайло, 20; Кушнір Петро, 38

Нереалізований пенальті: Панченко Павло, 27 (воротар)

Попередження: Кисляк Дмитро, Бондарчук Дмитро, Панченко Павло – Возняк Валерій, Соломатін Юрій

Вилучення: Соломатін Юрій, 90+2 (друге попередження)

Арбітр: Секунда Сергій, асистенти арбітра: Леончук Олександр, Катеринюк Олег

 

«Вілія» (Коршовець) – ФК «Мар’янівка» - 4:4 (2:4)

Голи: Наконечний Андрій, 23; Віхренко Артур, 45 ( з пенальті), 70 (з пенальті), 89 – Шморун Ярослав, 22; Яцюк Олег, 28; Наконечний Богдан, 43 (автогол), 44 (автогол)

Попередження: Матеуш Тарас («Мар’янівка»)

Арбітр: Шульгач Андрій, асистенти арбітра: Гомон Сергій, Андрощук Андрій

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1.

АСК «Забороль»

7

6

1

0

44-7

19

2.

«Олімпія» (Рокині)

8

5

2

1

22-9

17

3.

НФК «Боратин»

7

5

1

1

31-8

16

4.

«Вілія» (Коршовець)

7

1

2

4

14-30

5

5.

ФК «Гірка Полонка»

7

1

1

5

15-27

4

6.

ФК «Мар’янівка»

8

0

1

7

9-54

1

 

Наступні матчі:

8-й тур

(22 серпня, субота)

17:00  ФК «Гірка Полонка» - «Вілія» (Коршовець)

(23 серпня, неділя)

11:00  АСК «Забороль» - НФК «Боратин»

ФК «Мар’янівка» - «Олімпія» (Рокині) - 2:4

 

Група «Б»

15 серпня (субота)

ФК «Торчин» – ФК «Липини» - 3:6 (2:1)

Голи: Главацький Андрій, 20, 40; Стоянович Дмитро, 50 – Шаула Юрій, 37, 55; Бецко Василь, 46; Янчук Дмитро, 52; Уринський Ігор, 65; Бойко Андрій, 70 (з пенальті)

Попередження: Бідун Богдан, Щербик Богдан, Янченко Ігор – Бецко Василь

Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра: Скиданюк Сергій, Пустовіт Ілля

 

16 серпня (неділя)

ФК «Лище» – «Волинь» (Угринів) - 1:1 (1:1)

Голи: Коширець Олег, 14 – Бабеляс Юрій, 2

Попередження: не було

Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра: Скиданюк Сергій, Пустовіт Ілля

 

ФК «Піддубці» – «Альянс» (Сьомаки) - 9:0 (3:0)

Голи: Макаревич Ярослав, 2; Корнійчук Олександр, 15, 36, 55, 60, 70; Сташевський Антон, 68; Романюк Олександр, 76; Заболотний Ігор, 84

Попередження: Сташевський Антон – Волох Віталій

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Волох Владислав, Матвійчук Валерій

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

ФК «Лище»

7

4

2

1

24-12

14

2.

«Волинь» (Угринів)

7

3

3

1

23-11

12

3.

ФК «Піддубці»

6

3

2

1

23-10

11

4.

ФК «Липини»

7

3

2

2

30-20

11

5.

ФК «Торчин»

6

2

1

3

18-21

7

6.

«Альянс» (Сьомаки)

7

0

0

7

8-52

0

 

Наступні матчі:

Матч 6-го туру

(19 серпня, середа)

18:30  ФК «Піддубці» - ФК «Торчин»

 

8-й тур

(22 серпня, субота)

17:00  «Альянс» (Сьомаки) - ФК «Лище»

(23 серпня, неділя)

11:00  «Волинь» (Угринів) - ФК «Торчин»

11:00  ФК «Липини» - ФК «Піддубці»

 

Бомбардири:

16 - Ткаченко Сергій («Забороль»)

9 - Бабеляс Юрій («Волинь»), Лисенко Олександр («Піддубці»)

8 - Москвич Роман («Боратин»)

7 - Шаула Юрій («Липини»), Яковлєв Юрій («Боратин»)

6 - Корнійчук Олександр («Піддубці»), Наконечний Андрій («Вілія»)

5 - Мосійчук Олександр («Лище»), Королюк Василь («Гірка Полонка»), Панченко Павло, Янко Андрій («Олімпія»), Чайка Володимир («Боратин»)

4 - Васільєв Максим («Забороль»), Главацький Андрій («Торчин»), Демиденко Сергій («Олімпія»), Ліщук Павло («Лище»), Марчук Юрій («Волинь»), Стоянович Володимр («Торчин»)

 

Дискваліфікація (одна гра):

Янченко Ігор («Торчин»)

Соломатін Юрій («Забороль»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Динісов Ігор («Забороль»)

Бондарчук Дмитро, Панченко Павло («Олімпія»)

Журибіда Володимир («Боратин»)

Лащук Мирослав («Гірка Полонка»)

Лисюк Михайло («Вілія»)

Василюк Сергій («Мар’янівка»)

Ганіговський Олександр, Мосійчук Олександр («Лище»)

Марчук Юрій, Мережа Юрій («Волинь»)

Войтюк Микола, Сташевський Антон («Піддубці»)

Бурковський Дмитро, Бецко Василь, Кірін Олексій, Янчук Дмитро («Липини»)

Главацький Андрій, Ткачук Олександр, Щербик Богдан («Торчин»)

 

II ЕТАП

Плей-офф

(склад пар плей-офф станом на 17.08.2020)

1/4 фіналу

(12-13 вересня)

Матч №1  «Забороль» - «Липини»

Матч №2  «Олімпія» - «Піддубці»

Матч №3  «Волинь» - «Боратин»

Матч №4  «Лище» - «Вілія»

 

1/2 фіналу

(19-20 вересня)

«Забороль»/«Липини» - «Волинь»/«Боратин»

«Лище»/«Вілія» - «Олімпія»/«Піддубці»

 

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < вересня 2020 > >>
п в с ч п с н
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
7 подій за місяць вересня 2020 7 подій за місяць вересня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 9
21:30 ЛипиниЛипини - СьомакиСьомаки 8:2
1 подія на 03. вересня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
20:00 ЗаборольЗабороль - Гірка ПолонкаГірка Полонка 11:1
1 подія на 26. вересня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
14:00 ЛищеЛище - ПіддубціПіддубці 3:3
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
14:00 УгринівУгринів - ЛипиниЛипини 3:1
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
14:00 СьомакиСьомаки - ТорчинТорчин 2:5
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
19:00 Мар'янівкаМар'янівка - БоратинБоратин 4:5
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
19:00 ОлімпіяОлімпія - ВіліяВілія 4:1
5 подій на 27. вересня 2020
Яндекс.Метрика