Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Чемпіонат 2020 9 тур Результати

Чемпіонат Луцького району

з футболу сезону 2020 року

 

Група «А»

9-й тур

29 серпня (субота)

 

«Вілія» (Коршовець) – АСК «Забороль» - 0:3 (технічна поразка)

Голи: Лойко Роман, 9; Мельник Микола, 74 – Симонович Вадим, 32; Динісов Ігор, 80; Ткаченко Сергій, 90+2

Попередження: Ісінчук Сергій, Лисюк Михайло, Лойко Роман –Динісов Ігор, Гадзінський Святослав

Вилучення: Гадзінський Святослав, 68 (друге попередження)

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Гомон Сергій, Матвійчук Валерій

 

30 серпня (неділя)

НФК «Боратин» –«Олімпія» (Рокині) - 3:2 (2:2)

Голи: Курінов Олександр, 11; Ольшевський Павло, 35; Москвич Роман, 47 – Кисляк Дмитро, 33, 40

Попередження: Бебко Павло, Журибіда Володимир, Курінов Олександр, Кухтей Вадим – Терещук Олександр, Грицюк Назар, Бондарчук Дмитро

Арбітр: Дмитрук Андрій, асистенти арбітра: Хомич Анатолій, Леончук Олександр

 

ФК «Гірка Полонка» – ФК «Мар’янівка» - 0:3 (0:1)

Голи: Шморгун Ярослав, 21; Яцюк Олег, 48 (з пенальті); Шостак Вадим, 77

Попередження: Шостак Вадим («Мар’янівка»)

Арбітр: Карамаць Сергій, асистенти арбітра: Андрощук Андрій, Гомон Сергій

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1.

АСК «Забороль»

9

7

2

0

48-8

23

2.

НФК «Боратин»

9

6

2

1

35-11

20

3.

«Олімпія» (Рокині)

9

5

2

2

24-12

17

4.

«Вілія» (Коршовець)

9

2

2

5

18-33

8

5.

ФК «Гірка Полонка»

9

1

1

7

15-34

4

6.

ФК «Мар’янівка»

9

1

1

7

12-54

4

 

Наступні матчі:

10-й тур

(05 вересня, субота)

17:00  АСК «Забороль» - ФК «Гірка Полонка»

(06 вересня, неділя)

16:00  ФК «Мар’янівка» - НФК «Боратин»

16:00  «Олімпія» (Рокині) - «Вілія» (Коршовець)

 

Група «Б»

9-й тур

29 серпня (субота)

ФК «Піддубці» – «Волинь» (Угринів) - 1:5 (0:3)

Голи: Супрунець Тарас, 65 – Онищенко Роман, 10; Бабеляс Юрій, 17, 60, 71; Козак Богдан, 22

Попередження: Малаховський Максим, Василевський Владислав – Пестракович Роман

Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра: Скиданюк Сергій, Леончук Олександр

 

30 серпня (неділя)

ФК «Торчин» – ФК «Лище» - 1:2 (1:1)

Голи: Главацький Андрій, 28 – Макієнко Ростислав, 9 (з пенальті); Курик Валерій, 74

Попередження: Сікіринський Андрій – Оверчук Роман

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Волох Владислав, Матвійчук Валерій

 

03 вересня (четвер)

ФК «Липини» – «Альянс» (Сьомаки) - матч перенесено

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

ФК «Лище»

9

6

2

1

30-13

20

2.

«Волинь» (Угринів)

9

5

3

1

31-14

18

3.

ФК «Піддубці»

9

4

3

2

28-18

15

4.

ФК «Липини»

8

3

3

2

31-21

12

5.

ФК «Торчин»

9

2

1

6

23-29

7

6.

«Альянс» (Сьомаки)

8

0

0

8

8-56

0

 

Наступні матчі:

10-й тур

(06 вересня, неділя)

11:00  ФК «Лище» - ФК «Піддубці»

11:00  «Волинь» (Угринів) - ФК «Липини»

11:00  «Альянс» (Сьомаки) - ФК «Торчин»

 

Бомбардири:

17 - Ткаченко Сергій («Забороль»)

12 - Бабеляс Юрій («Волинь»)

10 - Лисенко Олександр («Піддубці»), Москвич Роман («Боратин»)

7 - Главацький Андрій («Торчин»), Марчук Юрій («Волинь»), Наконечний Андрій («Вілія»), Шаула Юрій («Липини»), Яковлєв Юрій («Боратин»)

6 - Корнійчук Олександр («Піддубці»)

5 - Мосійчук Олександр («Лище»), Королюк Василь («Гірка Полонка»), Панченко Павло, Янко Андрій («Олімпія»), Чайка Володимир («Боратин»)

 

Дискваліфікація (одна гра):

Динісов Ігор, Гадзінський Святослав («Забороль»)

Журибіда Володимир («Боратин»)

Бондарчук Дмитро («Олімпія»)

Лисюк Михайло («Вілія»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Кушнір Петро, Ткаченко Олександр («Забороль»)

Видрич Сергій, Ольшевський Павло, Курінов Олександр, Кухтей Вадим («Боратин»)

Панченко Павло, Терещук Олександр, Грицюк Назар («Олімпія»)

Ганіговський Олександр, Мосійчук Олександр («Лище»)

Марчук Юрій, Мережа Юрій («Волинь»)

Войтюк Микола, Сташевський Антон («Піддубці»)

Бурковський Дмитро, Бецко Василь, Кірін Олексій, Янчук Дмитро («Липини»)

 

II ЕТАП

Плей-офф

(склад пар плей-офф станом на 31.08.2020)

1/4 фіналу

(12-13 вересня)

Матч №1  «Забороль» - «Липини»

Матч №2  «Боратин» - «Піддубці»

Матч №3  «Волинь» - «Олімпія»

Матч №4  «Лище» - «Вілія»

 

1/2 фіналу

(19-20 вересня)

«Забороль»/«Липини» - «Волинь» - «Олімпія»

«Лище»/«Вілія» - «Боратин» - «Піддубці»

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < вересня 2020 > >>
п в с ч п с н
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
7 подій за місяць вересня 2020 7 подій за місяць вересня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 9
21:30 ЛипиниЛипини - СьомакиСьомаки 8:2
1 подія на 03. вересня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
20:00 ЗаборольЗабороль - Гірка ПолонкаГірка Полонка 11:1
1 подія на 26. вересня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
14:00 ЛищеЛище - ПіддубціПіддубці 3:3
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
14:00 УгринівУгринів - ЛипиниЛипини 3:1
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
14:00 СьомакиСьомаки - ТорчинТорчин 2:5
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
19:00 Мар'янівкаМар'янівка - БоратинБоратин 4:5
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
19:00 ОлімпіяОлімпія - ВіліяВілія 4:1
5 подій на 27. вересня 2020
Яндекс.Метрика