Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Чемпіонат 2020 10 тур Результати

Чемпіонат Луцького району

з футболу сезону 2020 року

Група «А»

10-й тур

05 вересня (субота)

 

АСК «Забороль» – ФК «Гірка Полонка» - 11:1 (6:1)

Голи: Запорожець Михайло, 1, 28; Симонович Вадим, 4; Кушнір Петро, 15, 26, 80; Ткаченко Сергій, 45, 51, 70, 86; Возняк Валерій, 66 – Ковальчук Максим, 37

Попередження: не було

Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра: Гомон Сергій, Матвійчук Валерій

 

06 вересня (неділя)

ФК «Мар’янівка» –НФК «Боратин» - 4:5 (3:3)

Голи: Аркушин Сергій, 31; Грель Василь, 37; Шморгун Ярослав, 42; Шостак Сергій, 53 – Бебко Павло, 1; Курінов Олександр, 5, 90+2; Москвич Роман, 14; Яковлєв Юрій, 68

Попередження: Шостак Сергій – Москвич Роман

Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра: Свередюк Володимир, Волох Владислав

 

«Олімпія» (Рокині) – «Вілія» (Коршовець) - 4:1 (1:1)

Голи: Корчук Іван, 13; Панченко Павло, 63, 72; Кисляк Дмитро, 85 – Віхренко Артур, 32 (з пенальті)

Попередження: Демиденко Сергій, Оліщук Владислав – Наконечний Богдан, Віхренко Артур

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Катеринюк Олег, Матвійчук Валерій

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1.

АСК «Забороль»

10

8

2

0

59-9

26

2.

НФК «Боратин»

10

7

2

1

40-15

23

3.

«Олімпія» (Рокині)

10

6

2

2

28-13

20

4.

«Вілія» (Коршовець)

10

2

2

6

19-37

8

5.

ФК «Гірка Полонка»

10

1

1

8

16-45

4

6.

ФК «Мар’янівка»

10

1

1

8

16-59

4

 

 

Група «Б»

Матч 9-го туру

03 вересня (четвер)

ФК «Липини» – «Альянс» (Сьомаки) - 8:2 (4:1)

Голи: Якимчук Олександр, 9, 55; Волох Владислав, 19 (автогол); Шаула Юрій, 33, 66 (з пенальті), 78; Шипер Ігор, 41; Ткачук Руслан, 50 (з пенальті) – Холодов Федір, 6; Волох Павло, 60

Попередження: Шипер Ігор, Гордіюк Богдан – Пахомюк Олександр, Денисюк Микола, Носко Олександр

Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра: Даніелян Артем, Гомон Сергій

 

10-й тур

06 вересня (неділя)

ФК «Лище» – ФК «Піддубці» - 3:3 (2:1)

Голи: Веселов Юрій, 3; Мосійчук Олександр, 22; Курик Валерій, 55 – Сорока Павло, 17, 56; Супрунець Тарас, 89

Попередження: не було

Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра: Гомон Сергій, Хомич Анатолій

 

«Волинь» (Угринів) – ФК «Липини» - 3:1 (0:1)

Голи: Бабеляс Юрій, 49 (з пенальті), 63; Козак Богдан, 57 – Бурковський Дмитро, 15

Попередження: Мигловець Сергій, Мельничук Віталій, Федончук Дмитро – Лудзяк Юрій, Якимов Максим, Байбула Михайло, Марчук Анатолій

Вилучення: Байбула Михайло, 82 (друге попередження)

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Мисковець Андрій, Скиданюк Сергій

 

«Альянс» (Сьомаки) – ФК «Торчин» - 2:5 (0:3)

Голи: Свередюк Володимир, 57; Лісневич Дмитро, 73 – Щербик Богдан, 7; Главацький Андрій, 19 (з пенальті), 90+2 (з пенальті); Сікіринський Андрій, 32; Грома Богдан, 57

Попередження: не було

Арбітр: Катеринюк Олег, асистенти арбітра: Матвійчук Валерій, Главацький Андрій

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

ФК «Лище»

10

6

3

1

33-16

21

2.

«Волинь» (Угринів)

10

6

3

1

34-15

21

3.

ФК «Піддубці»

10

4

4

2

31-21

16

4.

ФК «Липини»

10

4

3

3

40-26

15

5.

ФК «Торчин»

10

3

1

6

28-31

10

6.

«Альянс» (Сьомаки)

10

0

0

10

12-69

0

 

Бомбардири:

21 - Ткаченко Сергій («Забороль»)

14 - Бабеляс Юрій («Волинь»)

11 - Москвич Роман («Боратин»)

10 - Лисенко Олександр («Піддубці»), Шаула Юрій («Липини»)

9 - Главацький Андрій («Торчин»)

8 - Яковлєв Юрій («Боратин»)

7 - Марчук Юрій («Волинь»), Наконечний Андрій («Вілія»), Панченко Павло («Олімпія»)

6 - Корнійчук Олександр («Піддубці»), Мосійчук Олександр («Лище»)

 

Дискваліфікація (одна гра):

Байбула Михайло («Липини»)

 

Під загрозою дискваліфікації на наступні дві гри (п’ять жовтих карток):

Москвич Роман («Боратин»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Кушнір Петро, Ткаченко Олександр («Забороль»)

Видрич Сергій, Ольшевський Павло, Курінов Олександр, Кухтей Вадим («Боратин»)

Демиденко Сергій, Панченко Павло, Терещук Олександр, Грицюк Назар («Олімпія»)

Ганіговський Олександр, Мосійчук Олександр («Лище»)

Марчук Юрій, Мережа Юрій, Мигловець Сергій, Мельничук Віталій («Волинь»)

Войтюк Микола, Сташевський Антон («Піддубці»)

Бурковський Дмитро, Бецко Василь, Кірін Олексій, Янчук Дмитро, Марчук Анатолій («Липини»)

 

II ЕТАП

Плей-офф

1/4 фіналу

(12-13 вересня)

Матч №1  «Забороль» - «Липини»

Матч №2  «Боратин» - «Піддубці»

Матч №3  «Волинь» - «Олімпія»

Матч №4  «Лище» - «Вілія»

 

1/2 фіналу

(19-20 вересня)

«Забороль»/«Липини» - «Волинь» - «Олімпія»

«Лище»/«Вілія» - «Боратин» - «Піддубці»

 

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < вересня 2020 > >>
п в с ч п с н
31 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 01 02 03 04
7 подій за місяць вересня 2020 7 подій за місяць вересня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 9
21:30 ЛипиниЛипини - СьомакиСьомаки 8:2
1 подія на 03. вересня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
20:00 ЗаборольЗабороль - Гірка ПолонкаГірка Полонка 11:1
1 подія на 26. вересня 2020
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
14:00 ЛищеЛище - ПіддубціПіддубці 3:3
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
14:00 УгринівУгринів - ЛипиниЛипини 3:1
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
14:00 СьомакиСьомаки - ТорчинТорчин 2:5
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
19:00 Мар'янівкаМар'янівка - БоратинБоратин 4:5
Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року-Тур 10
19:00 ОлімпіяОлімпія - ВіліяВілія 4:1
5 подій на 27. вересня 2020
Яндекс.Метрика